Mesai P.tesi - Cuma 10:00-18:00
Email info@muratolmez.com.tr Telefon 0532 401 74 10

Hakkımızda

About Us Page
Murat Ölmez, Web Tasarım, Web Yazılım, Seo, Sosyal Medya, Sponsorlu Reklamlar, Adwords, Facebook, Instagram, Youtube, Reklamları, E Ticaret Sitesi, Web Tasarım Şirketi, Web Tasarım Firması, Web Tasarım Firmaları, Google Uzmanı, Seo, Seo Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Reklam Danışmanlık, Konya

Dijital Reklam Ajansı

Murat Ölmez / Google Uzmanı 1991 yılında meslek hayatına reklam sektöründe başladım. 28 yıllık reklam ve yayıncılık tecrübesinin 2000 yılından sonraki bölümü tamamen internet, dijital yayıncılık sektöründe çalışarak geçirdim. İlk modemi 1993 yılında kullandım, Türkiyede ilk internet kullanıcılarından biriyim, İlk web tasarım yapan, web tasarım dersleriyle reklam ajanslarında birçok web tasarımcıya eğitimler verdim. Dijital dünyada geleceği öngörüp 2008 yılından sonra google uzmanlığı üzerine çalıştım. Türkiye geneli google uzmanı aramasında 1. sırada çıkmanın haklı gururunu yaşıyorum. 28 yıllık ajans tecrübemi, ihtiyaç duyan kurumsal firmalar için danışmanlık, web tasarım, seo, sosyal medya hesap yönetimi, e ticaret altyapısı, dijital pazarlama uzmanı olarak sektörde muratolmez.com.tr sitesiyle faaliyet gösteriyorum.

John Wanamaker “Reklama harcadığım paranın yarısı boşa gidiyor, biliyorum. Ama hangi yarısının boşa gittiğini bilmiyorum.” diyordu. Yeni medya anlayışı ile web site, seo, adwords ve sosyal medya dışında yapılan reklam harcamalarının boşa gittiğini artık söyleyebiliriz.

Dijital Pazarlama Uzmanı

Kurumsal firmalara dijital pazarlama uzmanı olarak hizmet veriyorum.

Sosyal Medya Uzmanı

Kurumsal firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimini yapıyorum.

Reklam Danışmanlık

Kurumsal firmalara ihtiyaç duyduğu reklam konusunda danışmanlık yapıyorum.

Vizyon Misyon

Reklam sektöründeki tecrübelerimi en verimli en iyi şekilde ihtiyaç duyan kurumsal firmalara aktararak onların dijital reklam stratejilerini ve reklam kampanyalarının dijital platformlarda en optimum şekilde harcanmasını sağlayarak firma ve ülke ekonomisine faydalı olmak.

0
WEB SİTE YAPTIM
0
OPTİMİZE EDİLMİŞ WEB SİTE
0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0
YILLIK AJANS TECRÜBESİ

İşimizi iyi yapmamız en belirgin özelliğimiz

Konya’da kurumsal, tanınmış firmaların web tasarım, web yazılım, e ticaret, sosyal medya hesaplarını yönetmek, sponsorlu reklamlarını takip etmek, web sitelerine seo çalışması yaparak onları google arama sonuçlarında en önde çıkartmak ve tüm bu işleri severek yapıyor olmamızla birlikte mükemmel sonuçlar ortaya çıkması sebebiyle mutlu müşterilerimizin birbirlerine tavsiyesiyle her geçen gün daha çok kurumsal müşteriye hizmet veriyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Web siteniz yoksa size kurumsal, mobil uyumlu, hızlı açılan, google arama sonuçlarında ilk sayfada ilk sıralarda çıkabilen seo yapılmış bir web site yapabiliriz. Sosyal medya hesaplarınızı yönetip, sponsorlu reklamlarınızla ilgili paylaşımları yapabiliriz. Adwords hesabınızda tıklama başına ödediğiniz maliyetleri en düşük seviyede tutabiliriz. Sektörde lider olmak istiyorsanız bunu nasıl yapabileceğiniz konusunda danışmanlık yapabiliriz.

İletişim Bilgilerimiz

Telefon: 0532 401 74 10

WhatsApp Whatsapp