Mesai P.tesi - Cuma 10:00-18:00
Email info@muratolmez.com.tr Telefon 0532 401 74 10

Ekibimiz

Dijital Reklam Ajansı, Konya

Başkanın Mesajı

1991 Yılında başladığım reklam sektörünün her aşamasında çalışmış olmanın sağladığı tecrübe ile kurumsal müşterilerime bu tecrübelerim ışığında profesyonel, kurumsal, kaliteli çözüm üretiyorum. Başlıca yaptığım işler web tasarım, web yazılım, seo, sosyal medya hesap yönetimi, sponsorlu reklamlar, fotoğraf çekimi, video çekimi, e ticaret sitesi, dijital pazarlama ve reklam danışmanlık konularında çalışıyorum.

Reklam Vadisi - Ajans Başkanı

Biz tam bir ekibiz

Profesyonel bir ekibiz, web tasarım, seo, sosyal medya hesap yönetimi, video çekimi, video edit, tanıtım filmi, prodüksiyon, kreatif tasarımlar yapıyoruz. Türkçe, ingilizce, portekizce, ispanyolca dillerde kurumsal firmalara çözümler üretiyoruz.

Dijital Ajans

Kurumsal firmalar için yurt içi ve yurt dışında tanıtım hizmetleri için gereken tüm çalışmaları profesyonel olarak yapıyoruz.

Sosyal Medya Ajansı

İhtiyaç duyduğunuz sosyal medya platformlarında müşterilerinizin sizi görmesini sağlıyoruz. Biz işimizi profesyonelce yapıyoruz.

Reklam Danışmanlık

28 Yıllık reklamcılık tecrübemizle kurumların dijital dünyada en etkili bir şekilde tanıtılması konusunda danışmanlık yapıyoruz.

WhatsApp Whatsapp