Mesai P.tesi - Cuma 10:00-18:00
Email info@muratolmez.com.tr Telefon 0532 401 74 10

Ekibimiz

Dijital Reklam Ajansı, Konya

Başkanın Mesajı

1991 Yılında başladığımız reklamcılık mesleğinin her aşamasında aktif olarak çalışmış olmanın sağladığı tecrübe ile kurumsal müşterilerimize bu tecrübelerimiz ışığında profesyonel, kaliteli çözüm üretiyoruz. Başlıca yaptığımız işler web tasarım, web yazılım, seo, sosyal medya hesap yönetimi, sponsorlu reklamlar, fotoğraf çekimi, video çekimi, e ticaret sitesi, dijital pazarlama ve reklam danışmanlık konularında çalışıyoruz.

Ajans Başkanı

Biz tam bir ekibiz

Profesyonel bir ekibiz, web tasarım, seo, sosyal medya hesap yönetimi, video çekimi, video edit, tanıtım filmi, prodüksiyon, kreatif tasarımlar yapıyoruz. Türkçe, ingilizce, portekizce, ispanyolca dillerde kurumsal firmalara çözümler üretiyoruz.

Dijital Ajans

Kurumsal firmalar için yurt içi ve yurt dışında tanıtım hizmetleri için gereken tüm çalışmaları profesyonel olarak yapıyoruz.

Sosyal Medya Ajansı

İhtiyaç duyduğunuz sosyal medya platformlarında müşterilerinizin sizi görmesini sağlıyoruz. Biz işimizi profesyonelce yapıyoruz.

Reklam Danışmanlık

28 Yıllık reklamcılık tecrübemizle kurumların dijital dünyada en etkili bir şekilde tanıtılması konusunda danışmanlık yapıyoruz.

WhatsApp Whatsapp