Mesai Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
Email info@muratolmez.com.tr Telefon 0532 507 34 42

Kod Optimizasyon

Daha hızlı bir web site için Seo Uzmanı ile çalışın.
Seo Uzmanı tarafından

Kodların temizlenmesi ile

Yazılımların fonksiyonel olarak istenilen şekilde çalışması ardından, fonksiyonel olmayan gereksinimlere daha fazla odaklanılır. Performans”a bu bahsettiğimiz fonksiyonel olmayan (non-functional) gereksinimlerden biridir. Yazılımın yüksek performanslı çalışmasını sağlamak için yapılabilecek işlemleri yapıyoruz.

Seo Uzmanı ile çalışın

İşin uzmanları yapsın

Seo Uzmanı olarak tavsiyemiz Google arama sonuçlarında ilk sayfada ilk sıralarda olmak istiyorsanız çok hızlı açılan bir web siteye sahip olmalısınız. Bunun içinde yazılımda kullanılan kodların çok iyi optimize edilmiş olması gerekir.

İyi optimize edilmiş bir web sayfası google’ın istediği hızda açılacak ve google da ön sıralarda gösterilebilecek alt yapıda olduğu için sitenizin ziyaretçi sayısı artacak. Kod optimizasyonu mutlak iyi bir Seo Uzmanı tarafından yapılmalıdır.

Kod Optimizasyonu

Seo Uzmanı olarak size tavsiyemiz Google arama sonuçlarında ilk sayfada ilk sıralarda olmanın ilk şartı hızlı açılan bir web sitesidir.

Siteniz Mobil Uyumlu Olmalı

Kullanıcıların büyük çoğunluğu mobil cihazlarla web sitelerini ziyaret ediyor. Bu yüzden siteniz mobil uyumlu olmalı. Seo Uzmanı ile çalışın hızlı bir siteniz olsun.

Doğru Yazılım Dili

Google’da görünür olmayı hedefliyorsanız, hızlı çalışan web site için doğru yazılım dilini tercih edin. Seo Uzmanı görüşün bilgi alın.

Hedefe Ulaşmak İçin

Seo Uzmanı tarafından Kod optimizasyonu yapılmış, mobil uyumlu, doğru kodlarla yazılmış bir site sizi daha hızlı hedefe ulaştırır.

0
MÜŞTERİ
0
WEB SİTE OPTİMİZASYONU
0%
MEMNUN MÜŞTERİ
0
YILLIK TECRÜBE

Bize Yazın

Türkiye’nin en iyi Seo Uzmanı tarafından mevcut web sitenizin kodlarının optimize edilmesi, seo çalışması yapılmasını istiyorsanız bize yazın.

 Email info@muratolmez.com.tr

 Bizi Arayın! +905325073442

    SEO Uzmanı