Mesai P.tesi - Cuma 09:00-18:00
Email info@muratolmez.com.tr Telefon 0532 401 74 10

SEO Ajansı

SEO Uzmanı ile çalışarak Google, Youtube ve Tüm Mecralarda hakettiğiniz yeri alın.

Geleneksel pazarlama stratejilerinin maliyetli olması ve hantallığı sebebiyle firmaların dijital pazarlamaya önem verdiği bir dönemdeyiz. Fakat bu mecralar ne kadar doğru yönetiliyor, gerekli analizler, ölçümler, raporlamalar yapılıyor mu? Harcanan bütçeler doğru ve optimum mu? Tüm bu soruların cevabını ancak profesyonel işini bilen bir Dijital Pazarlama ve Seo Uzmanından alabilirsiniz.

SEO Uzmanı ile çok daha az ödeyin

Adwords Reklamları

Google üzerinde yapılan aramalar sonucunda gösterilen metin reklamlardır. Organik sonuçların üzerinde ilk 4 sırada yer alırlar. Potansiyel müşterilere, ihtiyaç anında (arama yaptığı anda) ulaştığı için önemli bir reklam modelidir. Tıklama başı ücretlendirilir. Direkt hedef kitlenin satın alma için yaptığı aramalarda görüntülendiği için en etkili sonuç alabilecek reklam türüdür. Potansiyel müşterilerinize görsel reklamlarla; bir milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan ulaşabileceğiniz bir reklam modelidir. Seo Uzmanı tarafından yönetilen Ads hesaplarınızda kalite puanınızı yükselterek tıklama başına daha öz ödeyebilirsiniz.

SEO Uzmanı ile

Facebook Reklamları

Facebook reklamları ile demografik hedeflemeler yaparak tam aradığınız müşterilere çok rahat ulaşabilirsiniz. Türkiye, yaklaşık 40 Milyon kullanıcı ile en fazla Facebook kullanıcısına sahip ülkeler arasında yer alıyor. Herkesin yer aldığı bu mecrada, markanızı tanıtıyor ve yeni müşteriler edinmenize destek oluyoruz. Facebook Reklamları ile hedef kitlelerinize kolayca ulaşırsınız. Facebook reklamlarını Raporlama hizmetlerimiz ile tüm verileri kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz. Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet , maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

SEO Uzmanı ile

Instagram Reklamları

Instagram milyonlarca kullanıcının özel anlarını hikayeleriyle paylaştığı samimi ve canlı bu sosyal ortamda, ilgi alanı, davranış ve demografi ağırlıklı hedefleme seçeneklerinden faydalanarak doğru hedef kitleyi belirlemek çok kolay. Reklamları geniş hedefleme seçenekleriyle performanslı bir şekilde değerlendirmek ise, ayrı bir uzmanlık gerektiriyor. Instagram reklamlarınızı sizin adınıza yönetiyor, internet sitenize veya mobil uygulamanıza kaliteli ve dönüşüme eğitimli trafik gönderilebilecek stratejiler geliştiriyoruz.

SEO Uzmanı ile

Youtube Reklamları

Dijital Pazarlama da reklamlarınızın YouTube’daki yüz milyonlarca görüntülemeden faydalanmasını istiyorsanız profesyonel çözümler üretiyoruz. Herhangi bir reklam biçimiyle (resim, video ve metin), YouTube sitesindeki farklı yerleşimleri ve ayrıca Bilim ve Teknoloji veya Eğitim gibi belirli içerik kategorilerini hedefleyebilirsiniz. Ayrıca, YouTube sitesindeki belirli içeriği, reklamlarınızla birlikte görünmeyecek şekilde hariç tutabilirsiniz.

SEO Uzmanı Murat Ölmez ile çalışarak

SEO Ajansı İle Hedefinize Ulaşın

Seo Uzmanı tarafından Seo çalışması sayesinde Kalite puanı yüksek mobil uyumlu web sitesi, Google Adwords, Sosyal medya hesapları facebook, instagram ve youtube üzerinden reklam kampanyalarınızı çok hızlı, etkili, verimli bir şekilde yürütebilirsiniz. 

Yazılı görsel, geleneksel medya yerine dijital pazarlama ile çok daha az harcayarak çok daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Ve en önemlisi yaptığınız tüm kampanya çalışmalarının neticesini ölçebilir raporlayabilirsiniz. Seo Uzmanı size en uygun mecrada organik trafik sağlayacaktır.

En iyi SEO Uzmanı ile çalışın

SEO Ajansı ve SEO Uzmanı

Geleneksel medyada yıllarca çalışmış kampanyalar yürütmüş ve yönetmiş biri olarak 29 yıllık reklamcılık tecrübesi sonucunda SEO Uzmanı olarak Dijital Pazarlama’nın çok önemli olduğunu tüm müşterilerime söylüyorum. SEO Ajansı olarak dijital pazarlama ile hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf sağlarsınız.

Seo Uzmanı Murat Ölmez tarafından SEOUyumlu hazırlanan web tasarımlar ve SEO Ajansı hizmeti verdiğimiz firmalardan bazıları

Referanslarımız

SEO Uzmanı ve SEO Ajanası olarak Kalite puanı yüksek web sitesi, SEO, adwords, sosyal medya reklamları ile dijital pazarlama stratejilerini belirleyerek çözüm ürettiğimiz kurumsal firmalardan bazıları

  Seo Uzmanı ile

  SEO Ajansı

  Seo Uzmanı Murat Ölmez’den Dijital pazarlama stratejileri ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

   Email info@muratolmez.com.tr

   Telefon +905324017410

   SEO Uzmanı