Mesai Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
Email info@muratolmez.com.tr Telefon 0532 507 34 42

SEO Ajansı

SEO Uzmanı ile çalışarak Google, Youtube ve Tüm Mecralarda hakettiğiniz yeri alın.

Geleneksel pazarlama stratejilerinin maliyetli olması ve hantallığı sebebiyle firmaların dijital pazarlamaya önem verdiği bir dönemdeyiz. Fakat bu mecralar ne kadar doğru yönetiliyor, gerekli analizler, ölçümler, raporlamalar yapılıyor mu? Harcanan bütçeler doğru ve optimum mu? Tüm bu soruların cevabını ancak profesyonel işini bilen bir Dijital Pazarlama ve Seo Uzmanından alabilirsiniz.

SEO Uzmanı - Murat ÖLmez

SEO AJANSI

Profesyonel SEO Ajansı

Kabul edelim. Neye ihtiyacın olduğunu biliyorsun ama onu nasıl elde edeceğini bilmiyorsun. SEO uzmanlarımız, Murat Ölmez SEO Ajansı ile iletişime geçen SEO müşterilerinden bunu tekrar tekrar duyar.

Muhtemelen aşağıdaki nedenlerden bir veya daha fazlası nedeniyle buradasınız:

• Web siteniz çevrimiçi bulunamıyor.

• Web sitenizin trafiği son zamanlarda azaldı ve nedenini bilmiyorsunuz.

• Aniden, gelen aramaların ve olası satışların hacmi azaldı.

• Yeni bir web sitesi kuruyorsunuz ve yeni işleri hızla hızlandırmak istiyorsunuz.

SEO Şirketi

Bu dört ağrı noktasından herhangi biri bir zil çalıyorsa, emin olun, doğru SEO şirketine geldiniz. Murat Ölmez’ın şu anda yüzlerce SEO müşterisine hizmet vermesinin ve Google’ın sürekli değişen algoritmasına yanıt vermek için optimizasyon çözümleri sağlamasının bir nedeni var.

Sorunlarınızı Çözmek için SEO Çözümleri Sunuyor ve Tutkumuz Çevrimiçi İşinizi Büyütüyor

İşletmenizle veya markanızla eşleşen anahtar kelimeler için arama motoru sonuç sayfalarının (SERP’ler) ilk sayfasında mısınız? Değilse , değerli olası satışları kaçırıyorsunuz . Arama motoru optimizasyonu bir heves değil ve işinizi büyütmek istiyorsanız artık düşünmemek bir seçenek değil. Ürün veya hizmetleri pazarlamak ve daha nitelikli müşteri adayları ve satışlar getirmek için herhangi bir planın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Sonunda Cevapları Olan Doğru SEO Şirketini Buldunuz

Murat Ölmez, aradığınız SEO çözümlerine sahiptir. Rakiplerinizin sizi küçük gördüğü bir gün daha geçmesine izin vermeyin! Keşfedilme zamanı!

SEO İLE POPÜLER OLUN

SEO Hizmetlerimiz

Anahtar Kelime Araştırması ve Stratejisi
Murat Ölmez, nişinizi anlayan ve belirli arama terimleri için sıralamanızı artırabilen bir SEO şirketidir. SEO uzmanınız, web sitenizin şu anda sıraladığı anahtar kelimeleri gözden geçirecek, anahtar kelime istek listenizi alacak ve web siteniz ve rekabet ortamı için en anlamlı olan bir liste oluşturmak için ek anahtar kelime araştırması yapacaktır.

Bağlantı Oluşturma
Geri bağlantılar, herhangi bir bağlantı değil, arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almanın büyük bir bileşenidir! Bu nedenle, özel bir bağlantı kurma ekibine sahip olan ve birçok yüksek kaliteli ve alakalı web sitesiyle bağlantıları olan Murat Ölmez gibi bir SEO şirketi ile ortak olmalısınız.

Teknik SEO
Sıralamalar, web sitenizin arka ucundaki sayfa hızını artırma gibi optimizasyonlarla iyileştirilebilir. Bu hataları düzelterek, web sitenizi taradıklarında arama motorlarının işini kolaylaştırır. Arama motorlarını mutlu ettiğinizde, sıralamalarınız sizi daha da mutlu edebilir!

Yerel SEO
İstatistikler , müşterilerin yüzde 64’ünün çevrimiçi olarak yerel işletmeleri aradığını gösteriyor . Google My Business (GMB) optimizasyonu ile şirketinizin yerel SEO sıralamasını iyileştirin ve yüksek niyetli müşterileri çekin. Yerel takipçi sayınızı artırmak için GMB profilinizi optimize ediyor ve çevrimiçi itibarınızı yönetiyoruz .

Sayfa İçi SEO
Çevrimiçi görünürlüğünüzü artırın ve yüksek kaliteli trafik kazanın. Murat Ölmez’le, web sitenizin güvenilirliğini artırmak için SEO hizmetlerimizin arama motorlarının en iyi uygulamalarıyla uyumlu olmasını sağlıyoruz. SEO uzmanlarımız benzersiz, değer açısından zengin içerik yayınlar, başlıklarınızı ve HTML etiketlerinizi optimize eder ve yüksek çözünürlüklü görüntüler kullanır.

Sayfa Dışı SEO
Sayfa dışı optimizasyon, marka güvenilirliğini sağlamak ve çevrimiçi görünürlüğü artırmak için çok önemlidir. SEO şirketimizle ortak olun ve sektör uzmanlığınızı göstermenize yardımcı olmamıza izin verin. Biz kaldıraç sosyal medya pazarlama nitelikli bağlantıları ve olumlu derecelendirmeleri oluşturmak üzere, bağlantı kurma ve etkileyici unsur pazarlama.

Bayilik SEO’su
Çok lokasyonlu işletmeler için Murat Ölmez’ın SEO hizmetleriyle franchise pazarlama çabalarınızı güçlendirin. Coğrafyaya özel içerik yayınlıyor, Nextdoor reklamlarından yararlanıyor ve özel web tasarımları geliştiriyoruz . Murat Ölmez, marka etkinizi en üst düzeye çıkaracak ve olası satışlarınızı ve satışlarınızı artıracak SEO firmasıdır.

Shopify SEO
Çevrimiçi mağazanızın dijital varlığını güçlendirin ve pazar erişiminizi genişletin. SEO uzmanlarımız, acil ihtiyaçlarınız ve endişeleriniz için 7/24 müşteri desteği sunar. Müşterilerinizin Shopify deneyimini optimize etmek için Shopify SEO denetimi, Shopify web tasarımı , ücretli reklamcılık ve inceleme yanıtı yayınlama hizmetleri sunuyoruz.

Amazon SEO’su
Amazon’da markanızı farklılaştırın ve dönüşüme hazır milyonlarca müşteri tarafından bulunun. Ürünlerinizi doğru müşterilere tanıtmak için Amazon ürün listelemelerinizi optimize ediyor, reklam yerleşimlerini en üst düzeye çıkarıyor ve hedef odaklı Amazon pazarlama hizmetleri (AMS) SEO çözümlerini uyguluyoruz .

E-ticaret SEO’su
Müşterilerinize 7/24 uygun bir alışveriş deneyimi sunun ve müşteri tutma oranınızı artırın. Kişiselleştirilmiş marka deneyimleri oluşturmak için hedefli e-posta pazarlama kampanyaları başlatır ve sitenizi mobil ve sesli arama için optimize ederiz. Satış hacminizi artırmak için Walmart Marketplace entegrasyonları da sunuyoruz .

İçerik yazma
Web siteniz için SEO dostu içerik üreten yazarlardan oluşan bir ekibimiz var, ister paylaşılmaya değer blog gönderileri oluşturuyor, ister önceden var olan hizmet ve ürün sayfalarını daha fazla içerikle optimize ediyor olsun. Arama motorları, düzenli olarak yeni içerik ekleyen bir web sitesini sever. İçerik ihtiyaçlarınızı desteklemek ve arama pazarlamanızı desteklemek için SEO firmamızı seçin.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)
Murat Ölmez’in CRO hizmetleriyle müşterilerinizin yaşam boyu değerini artırın ve çevrimiçi gelirinizi artırın. SEO şirketimiz , dönüşüm fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için tıklama başına ödeme pazarlamasını SEO hizmetlerimizle entegre eder . Web sitesi analizleri, açılış sayfası optimizasyonu ve A/B ayırma testi gerçekleştiriyoruz.

RAKİPLERİNİZİ GEÇMEK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Murat Ölmez’ın SEO Hizmetleri Neden Diğerlerinden Daha İyi?

SEO Çözümlerimiz Google’da 1. sırada yerini alıyor: Bunu Tekrar Tekrar Kanıtladık

Deneyim Önemlidir
30 yılı aşkın bir süredir Murat Ölmez, tüm sektörlerdeki işletmelerin daha fazla gelir elde etmek için çevrimiçi varlıklarını büyütmelerine yardımcı oldu. Çevrimiçi trafiği artırmak ve potansiyel müşterilerini büyütmek isteyen her büyüklükteki işletmeyi destekleyecek deneyime ve müşteri başarı öykülerine sahibiz. SEO uzmanlarımızın çoğu, on yıldan fazla bir süredir endüstri lideridir. Ekibimiz işbirliği yapıyor. Birinin bir sorunu varsa, hepimiz atlıyoruz.

Özel SEO Uzmanları
İşimizin, teknik, karmaşık ve bazen de bunaltıcı bir arama motoru optimizasyonu sürecini müşterilerimiz için olabildiğince basit hale getirmek olduğuna inanıyoruz. Bunu başarmamızın birçok yolundan biri, her müşteriye projenizi yönetmesi için tek bir iletişim noktası sağlamaktır. Murat Ölmez SEO uzmanınızı iyi tanırsınız ve onlar işinizi tanıyacak ve benzersiz ihtiyaçlarınızı anlayacaktır.

İlişkiler ve Sonuçlar
İki temel temel değerimize göre yaşıyoruz: İlişkiler ve Sonuçlar. Her müşteri için buradayız, bu bizim dayanağımız. Küçük işletmelerden büyük, ulusal bayiliklere kadar her büyüklükteki işletmenin katlanarak büyümesine yardımcı olmak konusunda uzmanlaşmış SEO uzmanlarımız var. Arama motoru optimizasyonu şirketimiz, müşterilerimizin sesine sahip olduğumuza inanıyor ve bunu kanıtlamak için her gün çok çalışıyoruz.

Her Zaman Daha İyiye Gidiyoruz
SEO asla durgun değildir ve biz de değiliz. SEO, her yıl sıralama faktörlerini etkileyen birden fazla Google algoritması güncellemesi nedeniyle sürekli değişiyor ve biz her zaman en son haberler ve trendlerin başındayız. Arama motoru optimizasyonu şirketimiz, sürekli olarak yeni teknikler öğreniyor ve eğrinin önünde kalmak için güncel kalıyor. İçiniz rahat olsun, SEO şirketimiz proaktif ve reaktif değil.

Adil Oynuyoruz
Yaptığımız her şeyde dürüstlük ve dürüstlüğe değer veririz. Olası Google cezalarına yol açabilecek sistemi spam göndermeden veya oyun oynamadan sonuç almak için beyaz şapka SEO’yu kullanarak her zaman adil oynuyoruz. Basitçe söylemek gerekirse: SEO’da kazanmak için hile yapmamıza gerek yok. Bir Google Premier İş Ortağı olarak, kurallarına göre oynuyoruz ve işinizi hiçbir şekilde tehlikeye atmıyoruz. Dürüstlüğümüzden asla ödün vermeyiz.

Şeffaf Raporlama
Rakiplerimiz duman ve ayna kullanırken, çabalarımızın çevrimiçi gelirinizi nasıl artırdığını ilk elden görebilmeniz için tam şeffaflığı koruyoruz. Özel, derinlemesine raporlamamız, bir çevrimiçi müşteri portalına 7/24 erişim, sitenizin SEO performansına tam bir genel bakış sağlayan Google Analytics raporları, düzenli olarak güncellenen anahtar kelime sıralamaları, gerçekleştirdiğimiz SEO görevlerinin aylık dökümünü ve SEO iyileştirmelerini ve stratejisini inceleyen aylık video özeti.

Murat Ölmez’den Alabileceğiniz SEO Hizmetleri
Tam hizmet veren bir dijital pazarlama şirketi olarak Murat Ölmez, yalnızca güvenilir, geleceğe hazır, beyaz şapka SEO tekniklerini kullanarak işletmenize aramada daha fazla görünürlük sağlamak için kapsamlı bir dizi profesyonel arama motoru optimizasyonu hizmeti sunar:

• Özel SEO Stratejisi: SEO hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyoruz. Benzersiz işiniz için en fazla etkiyi yaratan taktikleri kullanıyoruz.

• Kapsamlı Yerinde SEO: Başlık etiketleri, meta açıklamalar, alt etiketler, dahili bağlantı vb.

• Kapsamlı anahtar kelime araştırması ve pazar analizi.

• Site içeriğinizi güncel tutmak ve geri dönüş trafiğini teşvik etmek için yüksek kaliteli metin yazarlığı .

• Yarışmanın derinlemesine değerlendirilmesi.

• Dikkatli Bağlantı Oluşturma: Yüksek alan otoritesine sahip çeşitli alanlarda elle.

• Hızlı artışlar için ücretli reklamlarla birlikte uzun vadeli sonuçlar için organik SEO taktikleri (PPC, takip etmekle ilgilendiğiniz bir şeyse).

• Sosyal medya , küratörlüğünde siteler ve haber kuruluşlarında makalelerin sendikasyonu .

• Trendler, trafik ve daha fazlasını öğrenmek için Google Analytics ve diğer veri izleme yazılımı.

Murat Ölmez’ın Çevik SEO Metodolojisi

Dijital Başarıya Doğru İlk Adımınız

Arama ortamı sürekli gelişiyor. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için işletmenizin ihtiyaçlarına, taleplerine ve hedef müşterilerinize uygun SEO hizmetlerine yatırım yapmanız gerekir. Sadece eski SEO taktiklerine güvenmek, sağlam bir çevrimiçi varlığı sürdürmek için yeterli değildir – dijital pazarlama çabalarınızı bir üst seviyeye çıkarabilecek güvenilir bir SEO ajansı bulmanız gerekir .

Murat Ölmez İnternet Pazarlama Ajansı, müşteri odaklı bir SEO şirketidir. SEO uzmanlarımız, uzun vadeli karlılığı artıran kişiselleştirilmiş SEO stratejileri geliştirmek için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışır. Kanıtlanmış, verimli ve etkili bir metodoloji kullanarak yüksek kaliteli, ölçülebilir sonuçlar yaratabiliyoruz.

SEO şirketimiz, işiniz için değer sağlayan sağlam bir kampanya çerçevesi oluşturmamıza olanak tanıyan “Bizce SEO” adlı bir metodoloji kullanır. Murat Ölmez’ın Çevik SEO yaklaşımı aşağıdaki süreçler etrafında inşa edilmiştir:

Murat Ölmez’ın Çevik SEO Metodolojisi

1. KEŞFET
Arama motoru optimizasyonu şirketiniz olarak, iş ihtiyaçlarınızı, taleplerinizi ve beklentilerinizi anlamak için zaman ayırıyoruz. Keşif aşamasında, kilit şirket paydaşlarınızla bir toplantı ayarlıyoruz ve bir ilk saha incelemesi yapıyoruz. Ardından temel performans göstergelerinizi (KPI’lar) belirliyor, dönüşüm yolunuzu belirliyor ve kapsamlı anahtar kelime araştırması yapıyoruz. Bunu yapmak, şirketinizin süreçleri, saha amacı ve hedefleri hakkında derinlemesine bilgi edinmemizi sağlar.

2. ANALİZ ET
Bir sonraki adım, rekabetçi kıyaslama, derinlemesine saha denetimi, saha analitiği incelemesi ve bağlantı risk değerlendirmesini kapsayan analizdir. Bu aşamada, dijital varlığınızı etkileyen faktörleri belirlemek için tüm iş verilerinizi topluyor ve analiz ediyoruz. Geçmiş trafik kalıplarınıza, yerinde teknik konulara, rakiplerin geri bağlantı stratejilerine ve bağlantı kurma taktiklerine bakarız. SEO’nuz için en iyi yaklaşımı formüle etmek için analiz sonuçlarını kullanıyoruz.

3. STRATEJİ
Pazarlama boşluklarınızı ve fırsatlarınızı belirledikten sonra, SEO uzmanlarımız 60 günlük bir stratejik çevrimiçi pazarlama planı (SOMP) oluşturacaktır. Bu, kampanya hedeflerinizi, her pazarlama kanalı için beklenen sonuçları ve tahmini tamamlanma süresini içerir. Kampanyanızın ilk ayında SEO ajansımız, SEO’nuzun en kritik yönlerine öncelik verir. Bu, tüm SEO çabalarımızın anında ve hedeflenen sonuçlar vermesini sağlamak içindir.

4. YÜRÜT
Bu aşamada SOMP’yi çalıştırmaya başlıyoruz. Web sayfalarınızı ve blog yazılarınızı yüksek performanslı anahtar kelimelerle optimize ediyor, site yapınızı iyileştiriyor ve işletme listelerinizi yönetiyoruz. SEO şirketimiz ayrıca genel SEO sonuçlarınızı iyileştirmek için çok kanallı bir stratejiden yararlanır. Sosyal medya yönetimi kampanyaları uyguluyoruz ve çevrimiçi erişiminizi artırmak için üçüncü taraf web sitelerine ulaşıyoruz.

5. ÖLÇÜN
SEO şirketimize kaydolduğunuz andan itibaren, çevrimiçi ilerlemenizi izlememize ve SEO kampanyanızın etkisini anlamamıza olanak tanıyan bir takip sistemi kuruyoruz. Analitiklerinizi, anahtar kelime sıralamalarınızı ve KPI’nızı izliyor ve analiz ediyoruz. SEO uzmanlarımız ayrıca organik trafiğinize, hemen çıkma oranınıza, dönüşüm oranınıza, yerel görünürlük ve tıklama oranlarınıza (TO) bakar. SEO çabalarınızı izleyerek, eyleme geçirilebilir içgörüler elde ediyor ve optimizasyon stratejilerinizi iyileştiriyoruz.

6. RAPOR
SEO ekibimiz, kampanya ilerlemeniz konusunda sizi güncel tutmak için proje yöneticilerinizle düzenli istişareler ve aylık raporlar planlar. Danışmanlığımız sırasında, site performansınıza genel bir bakış sağlayan kapsamlı bir rapor sunuyoruz. Buna KPI eğilimleriniz, genel trafik ve sıralamanız dahildir. Her ay 90 günlük yeni bir yol haritası oluşturuyoruz, böylece kampanyanızın nasıl gittiğini ve ne bekleyeceğinizi tam olarak bilirsiniz.

7. AYARLAYIN
Devam eden SEO çabalarımızın bir parçası olarak, optimizasyon stratejilerimizi en son algoritma güncellemelerine ve pazar trendlerine göre sürekli olarak ayarlıyoruz. Arama motorları dinamik olarak değişiyor ve endüstri talepleri sürekli gelişiyor. Bu nedenle, web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlamak için proaktif bir yaklaşım izliyoruz. Gerekli ayarlamaları yapmak ve kampanya ilerlemeniz hakkında sizi her zaman bilgilendirmek için SEO ekibimize güvenin.

Murat Ölmez’in SEO Etik Kuralları

Murat Ölmez; işimizde dürüstlüğe ve kişisel sorumluluğa kendimizi adadık. Müşterilerimize internet pazarlama ve arama motoru optimizasyonu hizmetleri sağlayıcısı olarak, SEO Etik Kurallarımıza bağlı kalarak, müşterilerimizin web siteleri için sürekli olarak daha yüksek sıralamalar, gelişmiş trafik ve dönüşümler ve pozitif yatırım getirisi elde etmek için çalışıyoruz .

Arama Motoru Optimizasyonu Neden Büyük Bir Yatırımdır?

Maksimum Yatırım Getirisi Sağlamak İçin Vaaz Ettiklerimizi Uygularız

Tüm işletme sahipleri, paralarının karşılığını daha fazla almak ister. Hepsi daha iyi kar marjları istiyor. SEO paradan tasarruf etmenizi sağlar. SEO’yu bir çalışan olarak düşünün: SEO asla zaman aşımına uğramaz. SEO asla hastalık aramaz. SEO asla tatil yapmaz. SEO, siz uyurken bile günün her saati sizin için çalışır.

Hayır, SEO telefona cevap vermez. Ama telefonun çalmaya devam etmesini sağlar. Doğru yapılan SEO, müşterileri web sitenize yönlendirecek ve onları ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve markanızın önüne koyacaktır.

SEO stratejimizi geliştirmek için yıllarımızı harcadık. Yaptığımız şey sadece müşterilerimiz için değil, aynı zamanda web sitemiz için de çalışıyor.

Arama Motoru Optimizasyonu Neden Büyük Bir Yatırımdır?

Verdiğimiz SEO Hizmeti ile yaşıyoruz. Murat Ölmez, 1991’den beri üstel bir büyüme yaşadı ve 33 yıllık bir tecrübeye kavuştu.

Organik arama sonuçlarımızdan en iyi şekilde yararlanıyoruz. SEO’ya o kadar çok inanıyoruz ki ona güveniyoruz. İşimizin can damarı.

Ve bunun içeri girmesine izin verin: Muhtemelen SEO olmadan burada olmazdınız. Bu sayfayı nasıl buldunuz? Google aramasıyla mı? Öyleyse, bizim için çalışan bir SEO örneğisiniz. Şimdi, işiniz için çalıştırın.

SEO HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR ve CEVAPLARI

SEO Hakkında Bize En Çok Sorulan Soruları Cevapladık.

SEO NEDİR?

Arama motoru optimizasyonu daha çok SEO kısaltması olarak bilinir . Optimizasyon, tüm SEO uygulamalarının temelidir. Markanızın varlığı (web sitesi, içerik ve sosyal medya platformları) internette optimize edildiğinde, çevrimiçi görünürlüğünü artırırsınız. Web siteniz, arama motoru sonuç sayfalarının (SERP’ler) ilk sayfasına giden yolu bulacaktır. Çevrimiçi müşterileriniz de işletmenizi çok daha hızlı bulacaktır .

SEO NASIL ÇALIŞIR?

SEO, çevrimiçi varlığınızda, özellikle web sitenizde değişiklikler yaparak, Google ve Bing gibi arama motorları için daha çekici hale getirme uygulamasıdır. Arama motorları, ne hakkında olduğunu anlamak için web sitenizi tarar (veya tarar). En iyi SEO uygulamaları, arama motorlarının web sitenizi anlamasını kolaylaştırır. SEO, organik web sitesi trafiğinin miktarını ve site ziyaretçilerinin kalitesini hiçbir ek ücret ödemeden artırır. Herhangi bir ücretli medya veya yerleşim içermez ve doğrudan trafiği içermez. Web sitenize uygulanan sağlam bir SEO stratejisi ile Google, onu bir otorite sitesi olarak tanımlayacak ve kullanıcıları sitenizin yönüne yönlendirecektir.

FARKLI ARAMA MOTORLARI İÇİN FARKLI SEO STRATEJİLERİNE İHTİYACIM VAR MI?

Çeşitli arama motorları arasında ince farklar vardır. Ancak, hedef pazarınızın çoğu bu lider arama motorunu kullanacağından, SEO stratejinizde genellikle Google’a odaklanabilirsiniz. Ayrıca, organik trafiğin çoğunluğu Google’dan gelmektedir.

BİR SEO HİZMETİNİN MALİYETİ NE KADARDIR?

Deneyimli bir SEO ajansı veya SEO Uzmanı çalıştırmanız tavsiye edilir ve bu maliyet pazarlama bütçenize dahil edilmelidir. Ödemeniz gereken miktar, başarıyı sağlamak için gereken işin kapsamı ile uyumludur. Bir dijital ajans veya SEO uzmanı, proje kapsamını değerlendirdikten ve önceden belirlenmiş beklentilerinizi karşılayacağına ikna olduktan sonra ücretini peşin alarak işe başlar. Bir SEO ajansı veya SEO uzmanı ile çalışmanın ortalama maliyeti şehir bazında aylık ortalama 2.000 TL ile 5.000 TL arasındadır. Ülke genelinde ise aylık ortalama SEO ücreti 5.000 TL ile 10.000 TL arasındadır.

SEO'yu KENDİM YAPABİLİR MİYİM?

Evet, yapabilirsiniz – biraz bilgi birikimi ve deneme yanılma yoluyla öğrenme gerektirir, ancak web sitenizde temel bir SEO stratejisi uygulamak mümkündür. Ancak SEO zaman alıcıdır ve bunu düzgün bir şekilde yapmak için hem teknik SEO’yu hem de sayfa içi SEO’yu göz önünde bulundurmanız gerekir. Ayrıca, çeşitli arama motorlarında yapılan algoritma değişikliklerini takip etmeniz gerekecektir.

SEO SIRALAMANIZI NELER ETKİLER?

Sitenize yalnızca çok temel bir arama stratejisi uygulamış olsanız bile, SEO sıralamanızı doğrudan etkileyen üç faktör vardır. Dikkat edilmesi gereken faktörler şunlardır:
Sayfa Yükleme Süresi – Web siteniz çok yavaş yüklenirse, ziyaretçileriniz geri döner ve muhtemelen bir rakibin web sitesine gider. Google (ve tüm arama motorları), yavaş sayfa yükleme süresi nedeniyle web sitenizi daha düşük sıralar. Google tarafından onaylanan büyük güncellemeye yaklaşırken buna çok dikkat etmemiz gerekiyor. Mart 2021’deki Önemli Web Verileri güncellemesi, sitenizdeki kullanıcı deneyimini doğrudan ve önemli ölçüde etkileyen üç konuya odaklanacaktır. Bu güncellemedeki sayfa yükleme süresi özellikleri, sıralamanızı güvence altına almak veya SERP’lerin zirvesine ulaşmak için çok önemlidir.
Anahtar Kelime Seçimi – Anahtar kelimeleriniz dikkatlice seçilmelidir, böylece web siteniz ve sayfalarınız ideal müşterinizin aradığı doğru arama terimleri altında listelenir.
İçerik Oluşturma – Web sitenizde kaliteli içerik oluşturursanız, hedef kitleniz sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde bulur ve daha fazlasını öğrenmek için sitenizde kalır. Bu, arama motorlarında sıralamayı artıran bekleme süresini artırır.

BLOGLAMA SEO'YA YARDIMCI OLUR MU?

Bloglama, sitenizdeki SEO stratejinizi artırmanıza yardımcı olur, ancak yalnızca optimizasyon düşünülerek hazırlanmışsa. Arama motorları, web sitenizde kullanıcıların sorularına yeterince cevap verecek içeriği arıyor. Bu nedenle, sektörünüzdeki ilgili konulara değinen yüksek kaliteli ve derinlemesine bloglar oluşturup paylaşarak, aranan konunun otorite kaynağı olarak tanımlanmanız olasıdır. Sayfa içi SEO taktikleri ile arama motorları blogunuzu daha kolay bulacaktır.

SEO ÜCRETLİ REKLAMDAN DAHA İYİ Mİ?

SEO ve tıklama başına ödeme veya diğer ücretli medya seçenekleri, web sitenizi geliştirmek ve markanızı sektörünüzde veya nişinizde bir otorite olarak konumlandırmak için birlikte çalışır. SEO, genellikle ücretli medya seçeneklerine kıyasla yatırımınızdan çok daha iyi bir getiri sağlar. Bu, SEO’nun ucuz ve kolay olduğu anlamına gelmez; Doğru yapmak için oldukça fazla zaman ve kaynak gerekiyor, ancak uzun vadeli ödülleri muazzam ve sürdürülebilir. Çoğu zaman, SEO ve ücretli reklamcılık, en iyi sonuçları sağlamak için birlikte çalışır.

SEO NE KADAR SÜRER?

Bu tamamen hedeflerinize ve kullandığınız arama kampanyası taktiklerine bağlıdır. Çoğu SEO uzmanı, sonuçları görmeye başlamadan dört ila altı ay önce tahminde bulunacaktır. Bunun, belirlediğiniz hedeflere ulaştığınızda değil, sonuçları görmeye başladığınız zaman olduğunu unutmayın.

SEO EN İYİ UYGULAMALARI NELERDİR?

SEO, bir web sitesinin arama için optimize edilmesi için birçok farklı eylemin yapılmasını gerektiren çok yönlü bir uygulamadır. Arama algoritmaları içeriği önemli bir sıralama faktörü olarak vurguladığından, birçok kişi SEO’yu yüksek kaliteli içerikle ilişkilendirir. Algoritmalar, kullanıcıların arama amacına cevap veren içerik arıyor. İçeriğiniz doğrudan hedef kitlenize hitap ediyorsa, web siteniz Google tarafından kullanıcılara sunulur. Ancak içerik tek başına iyi bir SEO uygulaması değildir. Sitenize geri bağlantı şeklinde işaret eden yetkili harici sitelerden bağlantılara ihtiyacınız var ve bu harici sitelerin iyi bir etki alanı yetki puanına sahip olması gerekiyor.
Ayrıca, en iyi uygulama, meta içeriğinizi, resimlerinizi ve etiketlerinizi optimize etmek anlamına gelen tam sayfa optimizasyonu gerektirir. Ardından, SEO’nun teknik yönünü düşünün – web siteniz harika bir mimariye sahip mi? Kullanıcı Deneyimi (UX) nasıl? Kolayca gezilebilir mi? Ve sayfalarınızı dahili olarak bağladığınızdan emin oldunuz mu?

SEO Uzmanı Murat Ölmez ile çalışarak

SEO Ajansı İle Hedefinize Ulaşın

Seo Uzmanı tarafından Seo çalışması sayesinde Kalite puanı yüksek mobil uyumlu web sitesi, Google Adwords, Sosyal medya hesapları facebook, instagram ve youtube üzerinden reklam kampanyalarınızı çok hızlı, etkili, verimli bir şekilde yürütebilirsiniz. 

Yazılı görsel, geleneksel medya yerine dijital pazarlama ile çok daha az harcayarak çok daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. Ve en önemlisi yaptığınız tüm kampanya çalışmalarının neticesini ölçebilir raporlayabilirsiniz. Seo Uzmanı size en uygun mecrada organik trafik sağlayacaktır.

En iyi SEO Uzmanı ile çalışın

SEO Ajansı ve SEO Uzmanı

Geleneksel medyada yıllarca çalışmış kampanyalar yürütmüş ve yönetmiş biri olarak 29 yıllık reklamcılık tecrübesi sonucunda SEO Uzmanı olarak Dijital Pazarlama’nın çok önemli olduğunu tüm müşterilerime söylüyorum. SEO Ajansı olarak dijital pazarlama ile hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf sağlarsınız.

Seo Uzmanı Murat Ölmez tarafından SEOUyumlu hazırlanan web tasarımlar ve SEO Ajansı hizmeti verdiğimiz firmalardan bazıları

Referanslarımız

SEO Uzmanı ve SEO Ajanası olarak Kalite puanı yüksek web sitesi, SEO, adwords, sosyal medya reklamları ile dijital pazarlama stratejilerini belirleyerek çözüm ürettiğimiz kurumsal firmalardan bazıları

  Seo Uzmanı ile

  SEO Ajansı

  Seo Uzmanı Murat Ölmez’den Dijital pazarlama stratejileri ve çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

   Email info@muratolmez.com.tr

   Telefon +905324017410

   SEO Uzmanı