Mesai P.tesi - Cuma 09:00-18:00
Email info@muratolmez.com.tr Telefon 0532 401 74 10

Murat Ölmez Kimdir?

About Us Page
Murat Ölmez - Türkiye'nin en iyi SEO Uzmanı
Seo Uzmanı

Murat Ölmez

Murat Ölmez Türkiye’de ilk SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) işini yapan kişilerdendir. Türkiye’nin en iyi SEO Uzmanı olarak yurtiçinden ve yurtdışından müşterilerine SEO Ajansı hizmeti vermektedir.

1972 Doğumluyum.
1990 Apple Macintosh Bilgisayarlarla tanışmam.
1991 Programcılık Kursunu bitirdim.
1993 İşletme Fakültesi mezunuyum.
1993 Modemle ilk data transfer işlemini yaptım.
1996 İnterneti ilk kez kullandığım yıl.
1997 Profesyonel ilk Web Tasarım işimi yaptım.
1997 MacWorld Türkiye Dergisinde editörlük yaptım.
1997 Masaüstü Yayıncılık El Kitabını yazdım.
2000 Sanatçı Ahmet Kaya’nın web sitesini yaptım.
2001 Lasalle Eğitim’den Web Tasarım Sertifikamı aldım.
2002 E-Ticaret Eğitimleri aldım.
2008 “Google Uzmanı” aramasında Türkiye Geneli 1.lik
2016 “En iyi SEO Uzmanı” aramasında Türkiye Geneli 1.sıra
2020 “En iyi SEO Ajansı” aramasında Türkiye Geneli 1.sıra
2021 “Reklam Danışmanlık” aramasında Türkiye Geneli 1.sıra
2022 “SEO Ajansı” aramasında Türkiye Geneli 4.sıra
2022 “SEO Uzmanı” aramasında Türkiye Geneli 1.sıra

reklamvadisi.com Referanslarımı görmek için tıklayın


31 Yıllık iş hayatımın 25 yılında; İstanbul’da reklam ajansı yöneticiliği yaptım. Yine İstanbul’da Türkiye’nin en büyük yayın evine sahip şirketin “Baskı Öncesi Hazırlık Müdürlüğü“nü yaptım. Özel bir hastanenin “Kurumsal Pazarlama Müdürlüğü“nü yaptım. Özel bir Üniversitenin “Tanıtım Müdürlüğünü” ve daha sonra “Personel Daire Başkanlığı“nı yaptım. 25 Yıllık iş hayatımın kısaca özeti bu.

Son 6 yıldır Freelance çalışıyorum. SEO Uzmanı olarak Web Tasarım, yazılım ve Adwords hesap yönetimi işi yapıyorum.

31 yıllık reklam sektöründeki tecrübemin 2000 yılından sonraki bölümünü internet, dijital yayıncılık sektöründe çalışarak geçirdim. Web tasarım dersleriyle reklam ajanslarında birçok web tasarımcıya eğitimler verdim. Dijital dünyada geleceği öngörüp 2008 yılından sonra SEO Uzmanı olarak çalıştım.

Türkiye geneli Google arama motoru sonuçlarında; “Reklam Danışmanlı“, “Google Uzmanı“, “Türkiye’nin en iyi SEO Uzmanı” ve “en iyi SEO Uzmanı” , “SEO Uzmanı” , “SEO Ajansıaramasında 1. sırada çıkmanın haklı gururunu yaşıyorum. 31 yıllık reklam ajansı tecrübemle, ihtiyaç duyan kurumsal firmalara danışmanlık, SEO Uzmanı, web tasarım, sosyal medya hesap yönetimi, e-ticaret altyapısı, dijital pazarlama uzmanı olarak sektörde muratolmez.com.tr sitesi aracılığıyla müşterilerime ulaşıyorum. Kurumsal olarak Reklam Vadisi markası ile SEO Ajansı hizmeti veriyoruz.

Dijital Reklamcılık konusunda manifestom ise; John Wanamaker “Reklama harcadığım paranın yarısı boşa gidiyor, biliyorum. Ama hangi yarısının boşa gittiğini bilmiyorum.” diyordu. Yeni medya anlayışı ile web site, SEO, Adwords ve sosyal medya dışında yapılan tüm reklam harcamalarının boşa gittiğini artık söyleyebilirim. Bütçelerinizi boşa harcamayın dijitale yatırım yapın.

Masaüstü Yayıncılık El Kitabım

1997 Yılında MacWorld Türkiye Dergisi için hazırlamış olduğum Masaüstü Yayıncılık El Kitabı’mı PDF formatında okuyabilir, Bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Uzmanı

Kurumsal firmalara dijital pazarlama uzmanı olarak hizmet veriyorum.

Seo Uzmanı

Kurumsal firmalara Seo Uzmanı olarak Seo Hizmeti ve Seo konusunda danışmanlık yapıyorum.

Reklam Danışmanlık

Kurumsal firmalara ihtiyaç duyduğu reklam konusunda seo uzmanı olarak danışmanlık yapıyorum.

Seo Uzmanı Murat Ölmez'in

Vizyon Misyon

Seo Uzmanı olarak reklam sektöründeki tecrübelerimi en verimli en iyi şekilde ihtiyaç duyan kurumsal firmalara aktararak onların dijital reklam stratejilerini ve reklam kampanyalarının dijital platformlarda en optimum şekilde harcanmasını sağlayarak firma ve ülke ekonomisine faydalı olmak.

0
WEB TASARIM
0
SEO HİZMETİ
0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0
YILLIK AJANS TECRÜBESİ
Seo Uzmanı ve Seo Ajansı

Seo Uzmanı alarak web tasarımı iyi yapmamız en belirgin özelliğimizdir.

SEO Uzmanı olarak Türkiye geneli kurumsal, tanınmış firmaların SEO hizmeti, web tasarım, web yazılım, e ticaret sitesi, sponsorlu reklamlarını takip etmek, web sitelerine seo çalışması yaparak onları google arama sonuçlarında en önde çıkartmak ve tüm bu işleri severek yapıyor olmamızla birlikte mükemmel sonuçlar ortaya çıkması sebebiyle mutlu müşterilerimizin birbirlerine tavsiyesiyle her geçen gün daha çok kurumsal müşteriye hizmet veriyoruz.

Seo Uzmanı olarak

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Web siteniz yoksa size Seo Uzmanı olarak kurumsal, seo uyumlu, mobil uyumlu, hızlı açılan, google arama sonuçlarında ilk sayfada ilk sıralarda çıkabilen seo yapılmış bir web site yapabiliriz. Sosyal medya hesaplarınızı yönetip, sponsorlu reklamlarınızla ilgili paylaşımları yapabiliriz. Adwords hesabınızda tıklama başına ödediğiniz maliyetleri en düşük seviyede tutabiliriz. Sektörde lider olmak istiyorsanız bunu nasıl yapabileceğiniz konusunda danışmanlık yapabiliriz.

Seo Uzmanı, Seo Uzmanları, Seo Hizmeti, Seo Çalışması, Seo Hizmeti Fiyatları, En iyi seo uzmanı, Türkiye'nin en iyi seo uzmanı, Seo Uzmanı Murat Ölmez, Seocu, Seo Kursu, Seo Dersi, Özel Seo Dersleri
İletişim Bilgilerimiz

Reklam Vadisi

Telefon: 0532 401 74 10

SEO Uzmanı
×