Mesai P.tesi - Cuma 09:00-18:00
Email info@muratolmez.com.tr Telefon 0532 507 34 42

SEO Hizmeti

SEO hizmetine karar vermek kafa karıştırıcı olabilir. Birçok ajans, çeşitli çerez kesici paketlerinden birini seçmenizi ister. Ancak, arama konusunda uzman olmadığınıza göre, seçtiğiniz şeyin doğru olduğundan nasıl emin olabilirsiniz? Yaklaşımım, mevcut işletme listeleme sıralamanıza, konumunuza ve işletmenizin rekabet gücüne göre tamamen özelleştirilmiştir.

Geçmişte işletme listelerinizde ve genel olarak işletmenizde hangi tür işlerin yapıldığını gözden geçirmeyi gerektiren ücretsiz bir danışmanlıkla başlıyorum. Bir denetimin yanı sıra bu bilgiler, bana özel bir strateji oluşturmak için ihtiyaç duyduğum bilgileri sağlayacaktır.

Sizin İçin Önemli Metriklerle Yönlendirilen SEO Hizmetleri

Rekabet her geçen gün artıyor ve ilerleme kaydedip kaydetmediğinizi bilmek önemlidir. Sıralamalar tek başına yeterli değildir – sonuçların ölçülebilir ve izlenebilir eylemlerle sonuçlanmasını istersiniz.

Görünürlük – İşletme girişinizi Google’da kaç arama görüntüledi? Kaç tanesi “işinizi ilk kez keşfediyor?
Etkileşim – İşletme listenizde bir kez arama yapan kaç kişi işlem yaptı?
Telefon aramaları – Kaydınızı gördükten sonra arayan kaç kişi aradı?
İstenen yol tarifi – Kaç kişi işletmeniz için yol tarifi istedi?

SEO Paketlerime Nelerin Dahil Olduğunu Görün

Çevrimiçi varlığınızı artırmak ve sonuçları yönlendirmek için tasarlanmış, son derece popüler SEO paketimizle tanışın. Bu kapsamlı plan, üç anahtar kelime kategorisine odaklanır ve Google İşletme Profilinizi ve organik sıralamalarınızı en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş stratejiler içerir. 15 hedef anahtar kelime ve 75 izlenebilir anahtar kelime ile, web sitenizi başarı için optimize etmede çevrilmemiş hiçbir taş bırakmıyoruz.

Anahtar Kelime Odağı:

SEO çabalarımız, sonuçları en üst düzeye çıkarmak için üç ana anahtar kelime konusu etrafında dönecektir.

Anahtar Kelimeleri İzleme:

15 hedef anahtar kelimeyi optimize etmeye odaklanacağız ve performans analizi için 75 ilgili anahtar kelimeyi daha yakından izleyeceğiz.

Sayfa Optimizasyonu:

Optimum performansı sağlamak için her ay web sitesi sayfası optimizasyonları önereceğiz veya gerçekleştireceğiz.

Bağlantı Oluşturma:

Varlığı geliştirmek için, arama motorlarından, dizinlerden, işletme listelerinden ve NAP özellikli alıntılardan aylık olarak proaktif olarak geri bağlantılar oluşturacağız.

İçerik Geliştirme:

Arama motoru sıralamalarını iyileştirmek için sektöre özel editoryal içerik yayınlayacak ve mevcut web sitesi içeriğini değiştireceğiz.

SÜRECİMİZ:

Site Değerlendirmesi ve Alımı: Müşterinizin web sitesini ve çevrimiçi varlığını kapsamlı bir şekilde inceleyerek hedef kitleleri ve hedefleri hakkında değerli bilgiler toplarız.

Anahtar Kelime Araştırması: Sektör dikeyine ve fiziksel konumuna bağlı olarak, en etkili 15 anahtar kelimeyi belirlemek için kapsamlı araştırmalar yapıyoruz. Bu hedef anahtar kelimeler karşılıklı fikir birliği ile seçilir.

İçerik ve Sayfa İçi Optimizasyon: Site değerlendirmesinden ve anahtar kelime araştırmasından elde edilen içgörülerden yararlanarak, web sitesi ziyaretçilerinin ilgisini çekmek için yüksek kaliteli içerik optimizasyon teknikleri uyguluyoruz. Kapsamlı sayfa optimizasyonu, Google araçlarını entegre etmeyi, intihal kontrolleri yapmayı, hızlı sayfa yükleme süreleri ve mobil uyumluluk sağlamayı ve sayfa başlıklarını, meta açıklamaları, başlık etiketlerini, dahili bağlantıyı, şema kurulumunu, resim alt etiketlerini ve köprüleri optimize etmeyi içerir.

Optimizasyon: İçerik optimizasyonu yapıldıktan sonra, işletmeyi Google My Business, Bing Local, Apple Maps, Facebook ve daha fazlası gibi en iyi arama motorlarına ve dizinlerine göndererek varlığı güçlendirmeye odaklanırız.

Aylık Bağlantı Oluşturma: Bilgi içeriği yayınlamayı, konuk blog yazmayı, alıntılar oluşturmayı ve NAP özellikli dizinlere göndermeyi içeren aylık bir bağlantı oluşturma stratejisiyle, yetkili bir geri bağlantı portföyü oluştururken web sitesinin hedef anahtar kelimeler için sıralamasını iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

Somut sonuçlar elde etmeye ve çevrimiçi görünürlüğünüzü en üst düzeye çıkarmaya kendimizi adadık. Kanıtlanmış bu stratejileri uygulayarak, müşterilerinizin rekabetçi dijital ortamda başarıya ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Bu paketin aylık maliyeti 500$’dır . Diğer SEO paketlerimiz hakkında bilgi alın. Ekibim ayrıca özel SEO paketleri oluşturabilir.

Neden Arama?
✅ Daha Fazla Web Sitesi Ziyaretçisi
✅ İş Tekrarını Artırır
✅ Reklam Maliyetlerini Düşürür
✅ Daha Fazla Ziyaretçiyi Müşteriye Dönüştürün
✅ Hedef Kitlenize Daha İyi Ulaşın
✅ Rekabetinizi Atlayın
✅ Daha Fazla Yaya Trafiği
✅ Marka Bilinirliğini Artırır

SEO işime nasıl yarar sağlar?

SEO, arama sonuçlarındaki görünürlüğünüzü artırarak işletmenize yardımcı olur ve bölgenizdeki potansiyel müşterilerin sizi bulmasını kolaylaştırır. Bu artan görünürlük, daha yüksek web sitesi trafiğine, daha nitelikli olası satışlara ve nihayetinde işletmeniz için daha fazla satışa yol açabilir.

SEO ile sonuçları görmek ne kadar sürer?

Sonuçları görmek için gereken süre, sektörünüzün rekabet gücü, web sitenizin mevcut durumu ve gereken optimizasyon düzeyi gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Genel olarak, arama sıralamalarınızda ve organik trafiğinizde gözle görülür gelişmeler görmeye başlamanız birkaç ay alabilir. Bununla birlikte, ekibimiz sonuçları mümkün olan en kısa sürede teslim etmek için özenle çalışmaktadır.

SEO paketinize neler dahildir?

SEO paketimiz kapsamlı bir hizmet yelpazesi içerir. Buna anahtar kelime araştırması ve optimizasyonu, sayfa içi optimizasyon, olarak ilgili içerik oluşturma, alıntı oluşturma ve aylık bağlantı oluşturma dahildir. Yaklaşımımızı işletmenizin özel ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılayacak şekilde uyarlıyoruz.

Web sitem için size içerik sağlamam gerekiyor mu?

Web sitenizdeki mevcut içeriklerle çalışabileceğimiz gibi, SEO paketimizin bir parçası olarak içerik oluşturma hizmetleri de sunuyoruz. Yetenekli yazarlardan oluşan ekibimiz, sektöre özel editoryal içerik geliştirebilir ve arama motoru sıralamalarını iyileştirmek ve hedef kitlenizin etkili bir şekilde ilgisini çekmek için mevcut web sitesi içeriğini değiştirebilir.

SEO kampanyalarının ilerlemesini nasıl takip edersiniz?

SEO kampanyanızın ilerlemesini izlemek için gelişmiş izleme araçlarını ve analizleri kullanıyoruz. Size kampanyanızın performansına ilişkin kapsamlı raporlar ve görüşler sağlamak için anahtar kelime sıralamalarını, web sitesi trafiğini, dönüşümleri ve diğer ilgili ölçümleri izliyoruz.

SEO hizmetlerimi istediğim zaman iptal edebilir miyim?

Evet, hizmetlerimizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ancak, SEO sürekli çaba ve optimizasyon gerektiren uzun vadeli bir strateji olduğundan, SEO kampanyanıza sonuç vermesi için yeterli zaman ayırmanızı öneririz. Ekibimiz değer sağlamaya ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır.

SEO Uzmanı