Mesai Pazartesi - Cumartesi 09:00-18:00
Email info@muratolmez.com.tr Telefon 0532 507 34 42
NULL string(5) "geldi"

Başarıya Giden Yolda Yanlış Dönüş Yapmamanızı Sağlıyoruz

Yakın tarihli bir rapor , işletmelerin yaklaşık yüzde 50’sinin dijital pazarlama çabalarını yönlendirmek için açıkça tanımlanmış bir çevrimiçi pazarlama stratejisine sahip olmadığını ortaya koydu . Bu, birçok pazar liderinin hedef belirleme ve başarı, görev önceliklendirme, pazarlama yönü ve bütçe ve kaynak tahsisi için iyi planlanmış bir yaklaşım olmadan zamanlarını, paralarını ve kaynaklarını ücretli dijital pazarlama hizmetlerine yatırdığı anlamına gelir.

Başarıya Giden Yol

Şu anda neredesin? Nerede olmak istiyorsun? İş hedeflerinize ulaşmak için en iyi yaklaşım nedir? Dijital pazarlama bütçeniz nereye gidiyor? Dijital strateji şirketimiz, kazançlı çevrimiçi pazarlama fikirleri oluşturmanıza ve sizi istediğiniz yere götürmenize yardımcı olmak için bu soruları ele alır.

Markanız için sağlam bir dijital pazarlama stratejisi çerçevesi oluşturmanıza yardımcı olalım. Murat Ölmez SEO Uzmanı ve İnternet Pazarlama Ajansı’nın pazarlama stratejisi hizmetleriyle dijital pazarlama kampanyanızı harekete geçirin .

Neden Stratejiyle Başlamalısınız?

Pazar Fırsatlarını Ortaya Çıkarın ve Gelirinizi Artırın

Markanızı bir internet pazarlama stratejisi olmadan veya uygunsuz bir çevrimiçi pazarlama planı kullanarak pazarlamak, para kaybetmenin, zaman kaybetmenin ve hiçbir yere varmamanın kesin bir yoludur.

Günümüzün dijital dünyasında, bir işi büyütmek, farklı web pazarlama stratejileri ve çözümleri gerektiren birçok zorluk ve fırsatı beraberinde getiriyor. Belirli bir kitle segmenti için işe yarayan bir dijital pazarlama stratejisi, bir başkası için en iyi yaklaşım olmayabilir. Aynı şekilde, bir yıl önce olumlu sonuçlar veren internet pazarlama stratejileri bugün aynı sonuçları vermeyebilir.

Çoğu zaman, modası geçmiş ve odaklanmamış çevrimiçi pazarlama stratejileri, karlı işletmeleri aynı zamanda yönetilen bir işletme haline getirir. Markanızın net bir dijital pazarlama stratejisi var mı? Dijital performansınızı artıracak fırsatları kaçırmayın. Şimdi pazarlama stratejisi hizmetlerine yatırım yapma ve dijital başarınızı bir sonraki seviyeye taşıma zamanı.

Somut Bir Dijital Pazarlama Stratejisi şunları yapmanızı sağlar:

 • Pazarlama boşluklarını belirleyin
 • Erişiminizi genişletin
 • Kitle hedeflemeyi iyileştirin
 • Zamandan, paradan ve kaynaklardan tasarruf edin
 • Trafiği, olası satışları ve dönüşümleri artırın
 • Daha iyi, daha hızlı gelir elde edin
 • Marka bilinirliği oluşturmak için daha fazla fırsat keşfedin
 • Uygun önlemleri alın
 • Kampanya performansını ve marka başarısını ölçün
 • Marka itibarı oluşturun
 • Ölçekli iş
 • Endüstri devleriyle rekabet edin
 • İş hedeflerine ulaşmak
 • Finansal kaynaklarınızı yönetin


İyi Tanımlanmış Bir Çevrimiçi Pazarlama Stratejisi Olmadan Şunları Yapamazsınız:

 • Net hedefler tanımlayın
 • Dijital pazarlama hatalarını belirleyin ve düzeltin
 • Satış hattınızı büyütün
 • Mevcut pazarlama kanallarından yararlanın
 • Rakiplerinizi geride bırakın
 • Dijital pazarlama bütçenizi akıllıca ayırın ve harcayın
 • Müşteri tabanınızı oluşturun
 • Marka güveni oluşturun
 • Satış fırsatları sunun
 • Trafik akışlarını ve dönüşümleri artırın
 • Sektör uzmanlığınızı büyütün
 • Mükemmel bir müşteri hizmeti sağlayın
 • Platformlar arasında potansiyel müşterilerle etkileşim kurun
 • Pazarlama trendlerinden ve satış fırsatlarından yararlanın
 • İyi yapılandırılmış bir internet pazarlama stratejisi olmadan doğrudan uygulamaya geçmek, işinizi yürütürken yapabileceğiniz en büyük hatalardan biridir.

Web süreçlerinizi ve genel performansınızı optimize etme konusundaki hayal kırıklığını ve kafa karışıklığını ortadan kaldırın. Pazarlama stratejisi şirketimizle ortak olun ve özel dijital strateji hizmetlerimizden yararlanın.

MASTER PLANINIZI YAPALIM

 • Yolda Engellerle Karşılaşacaksınız
 • Ama Biz Sizi Açık Bir Yola Rehberlik Ediyoruz
 • Uzun Vadeli Hedeflerinizi Belirleyin ve Onlara Ulaşın

Dijital pazarlama stratejisi geliştirme , işletme sahiplerine ve pazarlamacılara marka hedeflerine ulaşmada rehberlik eden yol haritaları ve eylem planları oluşturma sürecidir . Çevrimiçi pazarda rekabetçi bir konum elde etmek için her endüstri lideri, operasyonları sürdürmek ve iş hedeflerine ulaşmak için kesin bir internet pazarlama planına sahip olmalıdır.

Ancak birçok pazarlamacı, somut bir pazarlama stratejisi planı olmadan doğrudan arama motoru pazarlamacılığına (SEM) girer . Bu, atasözünün dediği gibi kötü bir harekettir: “Planlamada başarısız olmak, başarısızlığı planlamaktır.” Dijital pazarlama planı olmadan, arama motoru optimizasyonunuz (SEO) ve diğer dijital pazarlama çabalarınız başarıya ulaşmakta zorlanacak ve umduğunuz yatırım getirisini (ROI) göremeyeceksiniz.

Etkili Bir İnternet Pazarlama Stratejisi ile Çevrimiçi Büyümenizi Hızlandırın

Etkili Pazarlama Stratejisi
Dijital pazarlama fikirleri, yapılandırılmamış ve temelsiz olduklarında kârlı sonuçlar sağlamayacaktır. Etkili web pazarlama stratejileri oluşturmak ve yürütmek için değerli iş verilerini toplamalı ve genel pazarlama yaklaşımınızı değiştirmelisiniz.

Dijital pazarlama stratejisi çerçevesi oluşturmak için gerekli bilgi, kaynak ve becerilere sahip değil misiniz? Pazarlama stratejisi ajansımız, hedeflerinizi ve pazarlama endişelerinizi ele alan dijital strateji hizmetleri sunar . Marka performansını artıran ve pazarlama boşluklarını satış fırsatlarına dönüştüren odaklanmış çevrimiçi pazarlama stratejileri öneriyoruz.

Dijital Pazarlama Stratejisi Geliştirme

Dijital strateji şirketimizin web optimizasyonu ihtiyaçlarınızı, teknik süreçlerinizi ve organik trafik büyümenizi daha iyi anlamanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin. Bir pazarlama stratejisi danışmanıyla iletişime geçin ve markanıza uygun ve gerçek sonuçlar sağlayan bir çevrimiçi pazarlama planı oluşturmamıza izin verin.

Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’ın Strateji Yaklaşımı

Net Bir Pazarlama Yönünü Görselleştirin

Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’ın internet pazarlama danışmanlığı hizmetleri, mevcut pazar konumunuzdan (A noktası) rekabetçi bir sektör konumuna (B noktası) ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşletmeniz satış-pazarlama yelpazesinde nerede duruyor? Mevcut pazarlama yaklaşımınız nedir? Sizi istediğiniz hedefe ulaştırıyor mu? Dijital pazarlama stratejisi danışmanlarımız, pazar zorluklarınızı anlamak için araştırma ve analizler yapar ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için veriye dayalı öneriler hazırlar.

İyi bir pazarlama stratejisi, açıkça tanımlanmış bir hedefle başlar. Hedef belirleme, başarıyı ölçmenize, kararlarınızın sonuçlarını daha derinden anlamanıza ve önceliklerinizi yeniden değerlendirmenize olanak tanır.

İnternet pazarlama stratejisi şirketimiz, pazarlama çabalarınızı doğru yöne yönlendirmek için birincil hedeflerinizi belirlemenize yardımcı olur.

Hedefe Ulaşamayan Çabalar

Web pazarlama kampanyalarınızı başlattınız ancak hala sonuçları göremiyor musunuz? Çabalarınızın karlı sonuçlar üretmesini sağlamak için stratejik pazarlama planlarını belirlemenize yardımcı olabiliriz.

İşletmenizin sınırlı bir dijital pazarlama bütçesi var mı? Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’da gerçekçi hedefler belirlemenize ve finansal kapasitenize ve pazarlama yeteneklerinize uyan bir çevrimiçi pazarlama stratejisi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijital strateji şirketimizle iletişime geçin ve benzersiz durumunuza bağlı olarak pazarlama hedeflerinize en iyi nasıl ulaşacağınızı konuşalım.

Pazarlama Stratejisi Ajansımız

Benzersiz Sektörünüzü Düşünür

Her Adımı Planlayan Güvenilir Bir Firma Seçin

Web sitesi denetim hizmetleri, çevrimiçi pazarlama ve sosyal medya stratejisi çözümleri sunan çok sayıda pazarlama stratejisi ajansı göz önüne alındığında, işinize uyan doğru ajansı bulmak zor olabilir. Bazı durumlarda, aşırı vaatlerde bulunan ancak yetersiz teslim eden bir internet pazarlama ve içerik stratejisi ajansının tuzağına düşebilirsiniz.

Kurumsal pazarlama stratejiniz hakkında ikinci bir görüşe mi ihtiyacınız var? Dijital pazarlama planlamanızı yürütmek için başka bir sosyal medya stratejisi ajansı mı arıyorsunuz? Yatırımcılar için büyümek veya adım atmak mı istiyorsunuz?

Dijital strateji ortağı seçerken göz önünde bulundurulması gereken altı önemli nokta:

Saygın bir pazarlama stratejisi şirketi, eksiksiz bir dijital pazarlama denetimi yürütür, şeffaf site denetimi sonuçları sağlar ve web sitesi sorunlarını ve teknik süreçleri netleştirir. Ayrıca, güvenilir bir dijital strateji firması, tüm kampanya ayrıntılarının ve önerilerinin doğru olduğundan emin olmak için gelişmiş SEO denetim araçlarını kullanır. Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’da, teknik jargonu açıklıyoruz ve web sitesi denetim raporunuzu detaylandırıyoruz, böylece paranızın nereye gittiğini ve kampanyanızda neler olduğunu net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Pazarlama Stratejisi

Birçok pazarlamacı e-Ticaret pazarına girdi, ancak yalnızca birkaçı taleplerini, sınırlamalarını ve potansiyelini gerçekten anlıyor. E-Ticaret stratejinizi oluşturuyorsanız veya hala çevrimiçi mağazanız için sosyal medya pazarlama planınızı sağlamlaştırıyorsanız, e-ticaret optimizasyonunda yılların deneyimine sahip bir dijital pazarlama stratejisi ajansı seçmeniz zorunludur . Pazarlama stratejisi şirketimiz , e- Ticaret PPC, e-Ticaret SEO ve e-Ticaret web tasarımı dahil olmak üzere e- Ticaret pazarlama stratejisi geliştirmenin çeşitli alanlarında 15 yıldan fazla deneyime sahiptir .

Reklam Planı

Amazon, Target Plus veya Walmart Marketplace’te üçüncü taraf satıcı mısınız? Karlılığınızı artırmak ve Amazon pazarlama stratejinizin pazar standartlarına uygun olmasını sağlamak için çeşitli çevrimiçi pazar platformlarının talepleri ve kısıtlamaları konusunda bilgili bir dijital strateji firmasına danışın. Daha da önemlisi, Amazon PPC stratejisini, Amazon marka stratejisini ve çevrimiçi pazar yeri reklam planlarını geliştirme ve yürütme konusunda kanıtlanmış uzmanlığa ve deneyime sahip bir dijital pazarlama ajansıyla ortak olun.

Pazarlama Esnekliği

Diğer işletmelere, yatırımcılara, karar vericilere veya tüketicilere hitap ediyor musunuz? Güvenilir bir dijital strateji danışmanı, müşteri taleplerine ve değişen piyasa koşullarına uyum sağlayan bir sosyal medya pazarlama iş planı ve dijital pazarlama teknikleri formüle eder. Bir B2B sosyal medya stratejisi, B2C sosyal medya stratejisi veya diğer dijital pazarlama stratejileri geliştirmek için yardıma ihtiyacınız olsun, internet pazarlama stratejisi danışmanlarımız size yardımcı olabilir.

Reklam Stratejisi

Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak, popülerliğin üzerine çıkmak ve müşterinin dikkatini çekmek için son teknoloji organik ve ücretli arama stratejileri gerektirir. Ancak, yalnızca birkaç pazarlama stratejisi ajansı hem Google AdWords stratejisini hem de organik dijital pazarlama tekniklerini etkili bir şekilde üretebilir ve uygulayabilir. Murat Ölmez SEO Uzmanı ve, Facebook reklam stratejisi, sosyal medya içerik stratejisi ve SEM stratejisi oluşturma dahil olmak üzere çeşitli çevrimiçi reklamcılık çözümlerinde bilgili sektör uzmanlarından oluşan bir ekipten oluşur.

SEO Stratejisi

Güvenilir bir internet strateji danışmanı, web sitenizin erişilebilirliğini etkileyen ve çevrimiçi büyümenizi engelleyen tüm faktörleri belirlemek için web tasarımınızı ve SEO performansınızı tüm yönleriyle inceler . Duyarlı web tasarımı sorunlarınızı tartışmadan doğrudan arama optimizasyonunu araştıran bir dijital strateji ajansına dikkat edin. Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’da, SEO web sitesi stratejisi önerilerimiz, web sitesi sorunlarını çözme ve bunları önleme gibi önemli görevleri de yerine getirir. Mevcut çevrimiçi pazarlama ve sosyal medya stratejisi ajansınızdan geri dönüş almıyorsanız, kararlarınızı yeniden düşünmenin ve ihtiyaçlarınızı anlayan ve beklentilerinizi karşılayan saygın bir dijital strateji şirketiyle ortak olmanın tam zamanı.

Potansiyel müşterileri satışa dönüştüren birleşik bir sosyal medya pazarlama stratejisini ve web pazarlama planını nasıl geliştireceğinizi size gösterelim.

İKİNCİ BİR GÖRÜŞ Mİ İSTİYORSUNUZ? ŞİMDİ BİZE ULAŞIN

Pazarlama Stratejinize Neler Dahil?

Bizimle ortak olduğunuzda, hedefinize giden net bir yolu belirleyen eksiksiz bir pazarlama stratejisi planı, yönetici özeti ve ekibinizin incelemesi için bir video sunuyoruz:

 • Bölüm 1: Puan Kartı Sonuçları ve Öneri
 • Ayrıntılı açıklama ile özel “Pazarlama Puan Kartı”
 • En önemli iş hedefleri ve destekleyici 2. kademe hedefleri
 • Bölüm 2: Çözümler ve Plan
 • Önerilen çözümler
 • Çözümlerin nasıl gerçekleştirileceğine dair plan
 • Hangi aşamaları, hangi sırayla öneriyoruz?
 • Bölüm 3: Çalışma Sayfası ve Yatırım
 • Önerilen pazarlama stratejiniz ve her kanaldaki performansın hedefinize ulaşmanıza nasıl katkıda bulunduğu hakkında net bir çalışma sayfası
 • Tek sayfalık anlık görüntü
 • Planı gerçekleştirmek için yatırım
 • Pazarlama Stratejisi Kaynakları
 • Sağlayan Dijital Strateji Firması
 • Markanızı Güçlendirin ve Rekabet Avantajı Kazanın

Kurumsal pazarlama stratejinizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? İster bir startup, ister kurumsal veya birden fazla lokasyona sahip bir işletmeye sahip olun, bir Murat Ölmez SEO Uzmanı ve dijital strateji danışmanı, özel ihtiyaçlarınız ve talepleriniz için doğru internet pazarlama stratejilerini geliştirebilir.

İnternet pazarlama danışmanlığı hizmetlerimizin mevcut ölçümlerinizi ve genel pazar konumunuzu nasıl iyileştirebileceğinin net bir resmini vermek için, burada çok konumlu bir mülk restorasyon şirketi için geçen yıl boyunca başardıklarımıza genel bir bakış:

VAKA ANALİZİ

Pazarlama stratejisi ajansımız, müşterinin belirli hizmet alanları için kapsamlı bir franchise pazarlama planı oluşturmak ve yürütmek üzere görevlendirildi. Önce strateji yaklaşımımızın ardından, dijital pazarlama danışmanlarımız, her lokasyon için uygun franchise pazarlama stratejisini belirlemek için kapsamlı bir dijital pazarlama denetimi gerçekleştirdi.

Franchise pazarlama planını aşamalara ayırdık ve gerekli optimizasyonları ve güncellemeleri gerçekleştirdik. Bir yıl içinde 180 lokasyonda toplam 89.422 potansiyel müşteri oluşturduk ve müşterinin organik trafiğini yaklaşık yüzde 57 oranında artırdık .

Toplam Potansiyel Müşteriler

TOPLAM TALEPLER

Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’da, sağlam bir kurumsal pazarlama stratejisi olmadan başarınızdan önemli ölçüde ödün verildiğine inanıyoruz. Bu nedenle, değerli iş sonuçları üreten pazarlama stratejisi hizmetleri sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Yıllar boyunca, sağlam bir internet pazarlama planı ile müşteri ilişkileri kurmaya ve beslemeye olan bağlılığımızı kanıtladık. Bizim portföy ve memnun müşteriler listesi her dijital ve SEO pazarlama stratejisi hizmetlerinin kalitesi için konuşur.

İnternet pazarlama stratejisi danışmanlarımızın çeşitli sektör liderlerinin potansiyelini nasıl açığa çıkardığını keşfedin .

1.
Marka ve İş
Rekabetçi pozisyon, çevrimiçi itibar ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) dahil olmak üzere dijital varlığınızın seviyesini değerlendirir

2.
İçerik ve Etkileşim
Marka katılımınızı, sosyal medya pazarlama stratejinizi, e-posta pazarlama stratejinizi ve içerik stratejisi SEO performansınızı vb. değerlendirir.

3.
Dahili Ekip veya Ortaklar
Çevrimiçi pazarlama fikirleri üretme ve gerekli web optimizasyon işlemlerini gerçekleştirme kapasitenizi belirler.

4.
Teknoloji ve Yazılım Entegrasyonu
Kampanya performans metriklerini izlemede kuruluşunuzun başlıca zorluklarını tanımlar.

5.
Kurşun Kaynakları
Temel trafik kaynaklarınızı ve temel pazarlama kanallarının kullanılabilirliğini belirler

6.
Başarı Ölçümü
Müşteri yaşam boyu değeri (CLV), olası satış hacmi ve web sitesi trafiği gibi faktörlere dayalı olarak kampanya performansınızı değerlendirir
İnternet pazarlama stratejisi danışmanlarımız da performansınızı yukarıda belirtilen kriterlere göre değerlendirir ve puanlarımızdaki farkı belirler (öz değerlendirmeye karşı Murat Ölmez SEO Uzmanı ve puanı). Sahip olduğumuz kıyaslama verileri, sektörünüzde nerede olmanız gerektiği, büyüme aşaması ve coğrafi konumunuz konusunda size rehberlik etmemize olanak tanır.

Ayrıca, güçlü yönlerinizi ve iyileştirme fırsatlarınızı belirlememize ve uygulamaya geçmeden önce dijital pazarlama iş planınızı aşamalar halinde düzenlememize olanak tanır. Bu altı alanda güçlü sağlığın, işinizi başarı için en iyi fırsata konumlandıracağına inanıyoruz.

İnternet pazarlama danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında sorularınız mı var? Dijital pazarlama danışmanlarımızdan biriyle sohbet başlatmak için bugün pazarlama stratejisi şirketimizle iletişime geçin .

REHBERİNİZ OLALIM

Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’ın Büyüme Formülü

En Etkili Sonuçları Sunuyor

Satış Dönüşüm Hunisinin Her İki Ucunda da Kazanç Sağlayın

Murat Ölmez SEO Uzmanı ve İnternet Pazarlama Ajansında, ilişkilere ve sonuçlara bağlıyız . Senin gibi dijital pazarlama ortağı biz iyi düşünülmüş pazarlama stratejisi planı kârlılığınızı geliştirmek ve girişimci güven artırabilir nasıl göründüğünü gösterir.

Dijital strateji ajansımız , birleşik dijital pazarlama fikirlerimizin sadece potansiyel müşterileri çekmekle kalmayıp aynı zamanda müşterileri marka savunucularına dönüştürmesini sağlamak için bir büyüme formülü geliştirdi :

STRATEJİ OLUŞTUR

Büyüme formülünün ilk ve en önemli kısmı pazarlama stratejisi geliştirmedir.

Neden strateji ile başlıyoruz? Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’da, güçlü bir iş ilişkisinin müşterilerimizin hedeflerini bilmek ve pazarlama boşluklarını ve mevcut dijital performansı belirlemekle başladığına inanıyoruz. Dijital dönüşümünüzü, hedeflerinizi gerçekleştirmenizi ve çevrimiçi büyümenizi desteklemek için benzersiz ihtiyaçlarınıza ve kapasitenize göre hazırlanmış bir dijital pazarlama planı oluşturmak gereklidir.

Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’da, satış dönüşüm huninizin her aşamasını yakalayan ve pazarlama zorluklarınızı ele alan her şey dahil web pazarlama stratejileri oluşturmak için en başından hedefinizi belirliyor ve hedef kitlenizi belirliyoruz :

1

ÇEKMEK
İdeal müşteri segmentlerinizi çekmek, dijital pazarlama stratejisi geliştirmenin ilk hedefidir.

İnternet pazarlama stratejisi danışmanlarımız, müşteri yolculuk haritanızı düzenler ve potansiyel müşterileri markanıza çekmek için gerekli kanalları ve yaklaşımları belirler.

2

DÖNÜŞTÜRMEK
Hedef kitlenizin ilgisini çektiğinizde, sonraki adım takipçilerinizle yeniden etkileşim kurmak ve site ziyaretçilerini potansiyel müşterilere dönüştürmektir.

Dijital pazarlama stratejisi ajansımız, potansiyel müşteri dönüşüm oranınızı iyileştirmek için öncelik vermeniz gereken çevrimiçi pazarlama bileşenlerini ve adım adım süreçleri sıralar.

3

KAPAT
Kapanış aşaması, nitelikli potansiyel müşterilerin ödeme yapan müşterilere dönüştürüldüğü aşamadır.

İçin satış rüşdünü (SQLs) kapatmak biz yönelik bilgileri ve satış huni altına eşsiz değer payınızı (UVP) ve hareket umutları vurgulamak dijital pazarlama tekniklerini içeren bir internet pazarlama planı hazırlaması.

4

LOKUM
Dijital pazarlama, olağanüstü marka çözümleri sağlama ve müşterilerinizle sürekli etkileşim kurma etrafında döner.

Sadık müşterileri elde tutmanıza ve onları marka savunucularına dönüştürmenize yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş müşteri deneyimleri sağlamaya odaklanan uzun vadeli çevrimiçi pazarlama stratejileri oluşturuyoruz .

 • Bu bölüm şunları içerir:
 • SEO denetim hizmeti
 • Sosyal medya pazarlamacılığı
 • SEO içerik pazarlaması
 • Tıklama başına ödeme reklamcılığı
 • Bu bölüm şunları içerir:
 • Açılış sayfaları
 • Harekete geçirici mesajlar (CTA’lar)
 • Müşteri odaklı
 • içerik pazarlaması
 • Bu bölüm şunları içerir:
 • Lider yetiştirmek
 • Eposta pazarlama
 • Sosyal medya takibi
 • Pazarlama otomasyonu
 • Bu bölüm şunları içerir:
 • SEO
 • Sosyal medya takibi
 • İtibar yönetimi
 • Eposta pazarlama

Amaç, aylık büyüme oranlarınızı artırmak ve marka savunucuları ve destekçilerinden oluşan topluluklar oluşturan başarılı internet pazarlama stratejileri başlatmaktır. Bir dijital strateji firması olarak, çevrimiçi pazarlama stratejisi planlamasına dikkatli bir yaklaşım benimseyerek bunu mümkün kılıyoruz.

Hangi Yaklaşımın Size Uygun Olduğuna Karar Vermenize Yardımcı Oluyoruz
İşletmenize Uygun Dijital Pazarlama Hizmetlerini Sıfırlıyoruz

Şirketiniz için en iyi pazarlama yaklaşımı hangisidir? Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’da, birincil hedefinize yönelik birleşik bir dijital pazarlama stratejisi planı sunuyoruz. Pazarlama ihtiyaçlarınıza, bütçenize ve kapasitenize bağlı olarak çevrimiçi pazarlama stratejinize dahil edilebilecek bileşenlerden bazıları şunlardır:

Web Sitesi Denetim Hizmetleri

Site denetimi, SEO pazarlama stratejilerinin ve diğer dijital strateji hizmetlerinin kritik bir parçasıdır. Dijital strateji şirketimiz, işletmenizin güçlü ve zayıf yönlerini, fırsatlarını ve tehditlerini (SWOT) belirlemek için derinlemesine bir web denetimi gerçekleştirir. Buna pazar boşluğu analizi, web sitesi SEO analizi, site güvenlik denetimi, rakip web sitesi denetimi ve ceza ve kurtarma sitesi denetimi dahildir. Web sitesi denetim uzmanlarımız, yinelenen içerik, olumsuz SEO uygulamaları ve geri bağlantı profili dahil olmak üzere diğer yönleri de inceler. Bu web sitesi denetim hizmetleri, iğneyi istediğiniz iş sonuçlarına önemli ölçüde yaklaştırabilecek sorunları ve düzeltmeleri belirlemek için tasarlanmıştır.

SEO Stratejisi

Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’ın eksiksiz SEO stratejisi ve SEO denetim hizmetleriyle daha iyi müşteri ilişkileri kurun ve düşünce liderliği markanızı oluşturun. SEO denetim ajansımız, öncelik vermeniz gereken sayfa içi ve sayfa dışı SEO stratejilerini belirlemek için kapsamlı bir SEO site denetimi gerçekleştirir. Ayrıca SEO ve içerik stratejisi başarınızı ölçüyor ve izliyoruz. SEO denetim uzmanlarımız, SEO web sitesi denetim sonuçlarını kullanarak, zaman içinde arama hacminizi, olası satışlarınızı, trafiğinizi ve dönüşümlerinizi nasıl artıracağınızı belirleyen bir SEO stratejisi oluşturur. SEO denetim ajansımız, daha fazla aranabilirlik ve görünürlük için Google standartlarını ve SEO pazarlama stratejisi geliştirme en iyi uygulamalarını takip eder.

SEO Anahtar Kelime Stratejisi

Markanızı hedef kitlenize bağlayın ve etkili bir SEO anahtar kelime stratejisi ile pazar erişiminizi artırın. SEO web sitesi denetim ve strateji uzmanlarımız, en iyi performans gösteren, markayla ilgili anahtar kelimeleri belirlemek, arama ifadelerini kullanıcı amacına göre kategorize etmek ve anahtar kelime listenizi kısaltmak için gelişmiş SEO denetimi ve anahtar kelime araştırma araçlarından yararlanır. Anahtar kelime araştırmasının yalnızca SEO içerik stratejinizi değil, aynı zamanda web optimizasyonu çabalarınızın diğer yönlerini de etkilediğini anlıyoruz. Bu nedenle, SEO anahtar kelime stratejimizin araştırma ve güvenilir SEO site denetim sonuçlarıyla desteklenmesini sağlıyoruz.

SEO İçerik Stratejisi

Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’ın SEO web sitesi strateji ekibi, bir içerik stratejisi SEO planının ana hatlarını çizmeden önce hedef kitlenizi, onların acı noktalarını ve ihtiyaçlarını, konu uzmanlığını ve okuma tercihlerini belirler. SEO içerik stratejisi uzmanlarımız ayrıca SEO site içeriğini denetler ve benzersiz içerik açıları bulmak, uygun SEO ve içerik stratejisi sağlamak ve potansiyel blog konularının bir listesini geliştirmek için web sitenizin SEO analizinden elde edilen verilerden yararlanır. Etkileyici içerik oluşturmaktan ve blog gönderilerini planlamaktan sayfa yetkisi geliştirmeye ve içerik SEO denetimi gerçekleştirmeye kadar, SEO ve içerik stratejisi ajansımız işi sizin için halledebilir.

PPC Stratejisi

Google AdWords stratejiniz, Facebook reklam stratejiniz veya PPC denetiminiz için desteğe ihtiyacınız olsun, pad arama stratejisi ajansımız sizin için burada. Yıllar boyunca, yüzlerce işletmeye PPC stratejilerini yapılandırmalarında yardımcı olduk ve etkili bir Google AdWords stratejisi oluşturma çabalarımız, artan marka bilinirliği, olası satışlar ve tekrar satışlarla sonuçlandı. Aylık PPC denetimi, ücretli arama stratejisi geliştirme ve Facebook reklam stratejisi uygulaması konusunda bize güvenen birçok müşterimiz de oldu. Hemen bizi arayın ve PPC strateji hedeflerinizi ve bütçenizi tanımlamanıza, rekabeti analiz etmenize ve anında çevrimiçi satışları destekleyen bir AdWords stratejisi oluşturmanıza yardımcı olmamıza izin verin.

SEM Stratejisi

PPC denetiminiz ve SEO pazarlama stratejileriniz konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? PPC ve SEO denetim ajansımız, dijital pazarlama bütçenize uyan ve pazarlama etkinliğinizi artıran bir SEM stratejisi geliştirir. SEO denetim hizmeti veriyoruz, anahtar kelime araştırma analizi yapıyoruz, SEO ve PPC kampanya metriklerini denetleyip mevcut SEM stratejinizi değerlendiriyoruz. Bu uygulamalar, marka bilinirliğinizi artıran, hedef kitlenizi daraltan ve ölçülebilir bir büyüme sağlayan entegre bir PPC ve SEO pazarlama stratejisi oluşturmamıza olanak tanır. Randevu alın SEM stratejisi hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir internet stratejisi danışmanı ile.

Amazon Pazarlama Stratejisi

İşlevsel bir Amazon pazarlama stratejisi oluşturun ve uygulayın ve Amazon pazarına hakim olun. Bir Murat Ölmez SEO Uzmanı ve internet stratejisi danışmanı, temel işinize odaklanabilmeniz için Amazon marka stratejinizi ve Amazon reklam stratejinizi oluşturur. Hedef kitle segmentlerinizden yararlanan ve müşteri ilgi ve davranışlarına hitap eden bir Amazon PPC stratejisi geliştiriyoruz . Amazon reklam stratejisi firmamız , mevsimsellikten bağımsız olarak vitrininizi geliştirmek, ürün sayfalarını optimize etmek ve satışları artırmak için veriye dayalı Amazon marka stratejisi önerileri de sunar .

Sosyal Medya Strateji Hizmetleri

Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’ın işletmeler arası (B2B) ve işletmeden tüketiciye (B2C) sosyal medya pazarlama iş planı ile doğru platformlardan yararlanın ve markanızı daha geniş bir kitlenin önünde konumlandırın. Sosyal medya strateji ajansımız, mevcut sosyal medya pazarlama planınızı değerlendirir, rakip karşılaştırması yapar, alıcı kişiliğinizi belirler ve markanızla ilgili sosyal medya kanallarını belirler. Sosyal medya stratejisi planlama uzmanlarımız, kanallar arası kampanyalarınızın sosyal medya stratejisi bütçenizi aşmamasını sağlamak için sosyal medya pazarlama stratejisi yönergeleri de oluşturur.

Bağlantı Kurma Stratejisi

Mevcut SEO bağlantı stratejiniz site yetkinizi ve web trafiğinizi artırıyor mu? Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’da, kapsamlı bir SEO web sitesi denetimi gerçekleştirir, beyaz şapkalı bağlantı oluşturma stratejilerini belirler ve bağlantı kurma stratejisi önerilerimizin Google standartlarına uymasını ve yüksek yetkili geri bağlantılar oluşturmasını sağlamak için SEO anahtar kelime araştırma stratejisini denetleriz. Ayrıca, daha büyük gelir fırsatları sunan, kazanan çevrimiçi pazarlama fikirleri oluşturmak için rakiplerinizin bağlantı kurma stratejilerini de analiz ediyoruz. SEO bağlantı stratejisi ajansımızla iletişime geçin ve bağlantı kurma stratejisi seçeneklerinizi tartışalım.

İtibar Yönetimi Stratejisi

Birkaç itibar yönetimi stratejisi denediniz, ancak yine de olumsuz bir marka imajına mı takıldınız? Markanızı onaran ve koruyan itibar yönetimi stratejileriyle işletmenizin güvenini yeniden oluşturun ve tüketici güvenini yeniden kazanın. İtibar yönetimi stratejimiz şirketimiz hedeflerinizi belirler, sınırları ve sınırlamaları tanımlar, çevrimiçi kanallarda markadan bahsetmeyi izler ve çevrimiçi itibarınızla başa çıkma konusunda şirket çapında yönergeler oluşturmak için mevcut dijital varlığınızı değerlendirir. Ayrıca itibar yönetimi stratejilerinizin uygulanmasını ve izlenmesini kolaylaştırmak için itibar yönetimi yazılımımızdan da yararlanıyoruz .

e-Ticaret Pazarlama Planı

E-Ticaret pazarlama stratejisi hizmetlerimizden yararlanın ve Shopify pazarlama stratejisi, Walmart Marketplace stratejisi, Target Plus Marketplace stratejisi ve Amazon PPC stratejisi dahil olmak üzere çok çeşitli e-Ticaret stratejisi çözümlerine erişin . Özel e-Ticaret stratejisi ekibiniz olarak, ilk SEO site denetimi yapıyor, ürün sayfalarınızı inceliyor ve pazar genişlemesini ve satış büyüme fırsatlarını belirliyoruz. E-Ticaret pazarlama stratejisi uzmanlarımız, ürünlerinizi tanıtmak ve yeni müşterilere ulaşmak için e-posta pazarlama stratejisi, ücretli arama stratejisi ve sosyal medya içerik stratejisi gibi diğer seçenekleri de keşfeder.

Franchise Pazarlama Stratejisi

Çok lokasyonlu işletmeniz için birleşik bir kurumsal SEO stratejisine ve franchise pazarlama planına mı ihtiyacınız var? Kurumsal pazarlama stratejisi ajansımız, marka kimliğinizi belirler ve hizmet konumlarınız arasında marka tutarlılığını sağlamak için franchise pazarlama stratejisi yönergeleri oluşturur. İzleyici katılımını artıran etkili bir kurumsal pazarlama planı oluşturmak için ayrıca SEO denetim hizmetlerinden yararlanır, konuma özel anahtar kelimeler sağlar ve blog konusu önerileri sunarız. Kurumsal pazarlama stratejisi geliştirme veya kurumsal SEO stratejisi uygulama konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, dijital strateji ajansımız size yardımcı olur.

Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’ın Pazarlama Stratejisi Süreci

Sağlıklı Bir Para Ağacının Köklerinden Dallarına Kadar Beslenmesi Gerekir

Özel pazarlama stratejisi danışmanınız olarak, ortaklığımıza bir para ağacını besliyormuşuz gibi davranıyoruz . Dijital pazarlama stratejisi ajansımız , uzun vadede daha fazla meyve üretmek için veriye dayalı bir dijital pazarlama stratejisi oluştururken ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi ön planda tutar .

Para ağacınızı güçlendirmek için internet pazarlama planımız üç kritik aşamadan oluşur:

AŞAMA 1: KÖK DÜZELTMELER

Bilgi Toplama, Değerlendirme ve Mülakatlar
Pazarlama stratejisi ajansımız , temel trafik kaynaklarınızı ve işletmenizin dijital varlığının sağlığını ve istikrarını etkileyen diğer teknik SEO faktörlerini belirlemek için web sitesi SEO analizi ve derinlemesine kampanya değerlendirmesi gerçekleştirir :

site hızı
sunucu ayarları
Google My Business (GMB) listeleri
404 hata sayfası
Backlink profili ve spam puanı
güven sinyalleri
Bu aşama, üst düzey hedefleriniz ve KPI’lerinizle ilgili uygun metrikleri belirlemek, izleme araçlarının doğru şekilde kurulup kurulmadığını doğrulamak ve tüm reklam hesaplarının Google raporlarına bağlı olduğundan emin olmak için gereklidir.

 1. AŞAMA: BAGAJ BÜYÜMESİ

Analiz ve Öneriler
Çevrimiçi pazarlama planının ikinci aşaması, Aşama 1’deki temel metriklerin analiz edilmesini ve aşağıdakilerinizi optimize etmek için en iyi yaklaşımın belirlenmesini içerir:

site mimarisi
İçerik stratejisi SEO’su
Harekete geçirici mesajlar (CTA’lar)
SEO anahtar kelime stratejisi
Sosyal Profiller
Açılış sayfaları
E-posta pazarlama performansı
Amaç, alıcı kişiliğinize hitap eden, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini (UX) sağlayan, organik trafik büyümenizi artıran ve en yüksek yatırım getirisini sağlayan dijital pazarlama stratejileri geliştirmektir.

AŞAMA 3: ŞUBE BAKIMI

Stratejinin Sunumu

Son olarak, meyvenin şeklini ve kalitesini iyileştirmek için internet pazarlama stratejisinin üçüncü aşaması, aşağıdakilerden elde ettiğiniz sonuçları en üst düzeye çıkarmaya odaklanır:

SEO stratejileri
AdWords stratejisi
E-posta pazarlama stratejisi
Organik sosyal medya strateji planlaması
İtibar yönetimi stratejisi
SEO bağlantı stratejisi
Başarıyı artıran bütünsel bir dijital pazarlama iş planı tasarlamak ve sunmak için önceki aşamalardan elde edilen verilerden yararlanıyoruz.

Günümüzün dijital dünyasında, birçok iş lideri, çevrimiçi varlıklarını nasıl optimize edecekleri ve hangi dijital pazarlama stratejisinin markalarına en uygun olduğu konusunda hala kafa karışıklığı yaşıyor. Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’da, hangi stratejinin işe yaradığını ölçmenizi ve yaklaşımınızı iyileştirmenizi kolaylaştırıyoruz.

Sağlıklı bir para ağacı yetiştirmenize yardım edelim. Pazarlama stratejisi planınızın her bir bileşenini tartışmak için bugün bizimle iletişime geçin .

Dijital Pazarlama İş Planınız için Neden Murat Ölmez SEO Uzmanı ve’ı Seçmelisiniz?

Endüstri Uzmanlığımızdan ve Bilgimizden Yararlanın

Dijital pazarlama stratejisinin geliştirilmesi çok önemli bir süreçtir. Hedeflerinize ulaşmak ve markanızı olmak istediğiniz yere ulaştırmak için uygun yaklaşımı belirlemek için titiz bir nitel ve nicel araştırma ve analiz gerektirir.

İş başarısına ulaşmak için gerekli adımları belirlemenize yardımcı olalım. Dijital strateji ajansımızla ortak olduğunuzda şunları bekleyebilirsiniz:

Dijital strateji firmamız, B2B sosyal medya stratejisi, AdWords stratejisi, Amazon reklam stratejisi, Shopify pazarlama stratejisi ve SEO denetim hizmeti dahil olmak üzere çeşitli strateji geliştirme alanlarında engin deneyime ve uzmanlığa sahip bir dijital pazarlama danışmanları ekibinden oluşmaktadır. Sektördeki gelişmelerden haberdar olmak ve yenilikçi dijital pazarlama fikirleri ve SEO stratejileri oluşturmak için eğitim ve seminerlere yatırım yapıyoruz.

Dijital pazarlama stratejisi ajansımızla, dijital strateji hizmetlerimize bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Sosyal medya pazarlama planımızı ve kurumsal pazarlama stratejimizi alıp kendiniz uygulama, başka bir pazarlama stratejisi şirketiyle çalışma veya bize geri dönme ve dijital strateji danışmanımızın çevrimiçi pazarlama ve sosyal medya pazarlama planını yürütmesine izin verme seçeneğiniz var.

Murat Ölmez SEO Uzmanı’nda, yalnızca bir dijital pazarlama denetimi yürütüp sizi daha sonra ne yapacağınızı merak etmeye bırakmıyoruz. İnternet strateji danışmanımız kapsamlı bir web denetimi gerçekleştirir, denetim sonuçlarını analiz eder, sorunları belirler, büyüme projeksiyonları sunar ve dijital pazarlama sürecinize rehberlik etmek için stratejik eylem planları formüle eder. Yıllar boyunca sayısız ajanslara e-ticaret pazarlama planları, bağlantı kurma stratejileri, sosyal medya stratejisi hizmetleri ve diğer pazarlama stratejileri konusunda yardımcı olduk – aynısını sizin için yapabiliriz.

Teslimat Ekipleri Arasında Birleşik Plan

B2B sosyal medya stratejinizden ve Shopify pazarlama stratejinizden kurumsal pazarlama planınıza kadar tüm bu dijital pazarlama stratejileri, birleşik bir pazarlama stratejisi planı oluşturmak için birincil hedef(ler)inize odaklanmalıdır. Dijital strateji danışmanımız, marka hedeflerinizi belirler ve tüm sosyal medya stratejisi planlamasının ve internet pazarlama stratejisi geliştirmenin markanızla uyumlu olmasını ve hedeflerinize ulaşmaya odaklanmasını sağlamak için her dağıtım ekibiyle yakın bir şekilde çalışır.

Özel Pazarlama

Pazarlama ve içerik stratejisi ajansımız, dijital pazarlama bütçenize, iş hedeflerinize, toplam yıllık gelirinize ve hizmet konumlarınızın sayısına göre özel pazarlama stratejisi geliştirme paketleri sunar. Çevrimiçi pazarlama ve sosyal medya stratejisi hizmetlerimizin paket içerikleri ve fiyatlandırma seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için pazarlama stratejisi danışmanımızla iletişime geçin.

Bütünsel Strateji

İyi yapılandırılmış bir dijital pazarlama planının gelişen bir şirketi rekabetten ayıran şey olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, marka pazarlamanızın tüm alanlarının ele alınmasını sağlıyoruz. Site denetiminizin sonuçlarına ve pazarlama ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, pazarlama karmanız sosyal medya içerik stratejisini, e-ticaret pazarlama planını veya SEO denetim hizmetlerini içerebilir. Ayrıca, tüm pazar segmentlerini yakalamak için küçük ve orta ölçekli işletme (KOBİ) ve kurumsal SEO stratejisi ve kurumsal pazarlama planı sunuyor

SEO Uzmanı