Mesai P.tesi - Cuma 09:00-18:00
Email info@muratolmez.com.tr Telefon 0532 507 34 42

WordPress SEO

WordPress web sitenizin SEO’sunu geliştirmek mi istiyorsunuz? Yeni bir site mi? Yeniden tasarım mı yoksa başka bir içerik yönetim sisteminden (CMS) mi geçiyorsunuz? Bir siteyi oluştururken veya taşırken, mevcut SEO’nuzun bozulmadan kalmasını sağlayacak ve ek iyileştirmeler yapacak bir uzmanla çalışmak istersiniz.

WordPress birçok kez yinelenen içerik, rastgele 404 sayfa ve sıralamaların düşmesine veya durmasına neden olabilecek bir dizi sorun oluşturabilir. Geliştiriciler sağlıklı bir CMS’yi sürdürmek için kritik öneme sahipken, sıralamalar için en iyi sonucu en üst düzeye çıkarmak üzere sorunları belirlemek ve bu sorunlara doğru çözümü sağlamak için WordPress’te bir SEO uzmanına ihtiyacınız var.

Web Sitenizin Performansı Nasıl?

WordPress, günümüzde kullanılan en popüler açık kaynaklı CMS’lerden biridir. Genel olarak platform, ihtiyaç duyulan temel SEO öğelerine sahip olsa da, platformun aşırı işlevselliğini artırabilen eklentiler vardır.

Ancak, bu eklentiler tek başına SEO’yu iyileştirmeyecektir. SEO’nuzu halletmek için bir eklenti kuracaklarını söyleyen geliştiriciler tarafından aldanmayın, eğer bu kadar kolay olsaydı – herkes sıralamada iyi olurdu.

Arama motorları geliştikçe sitenizin yeni algoritmik güncellemelere ayak uydurması gerekir, aksi takdirde bu, sitenizin anahtar terimler için sıralama yeteneğini etkileyebilir.

Bu nedenle SEO devam eden bir süreçtir. Yavaş yavaş düşen trafik ve sıralamalar, sitenizin mevcut Google algoritmasıyla uyumlu olmadığının iyi bir göstergesidir. Düzenli olarak içerik oluşturuyorsanız ve trafiğiniz sabit veya azalıyorsa, bu daha büyük bir sorunun parçası olabilir.

WordPress’i Ne Kadar Etkili Kullanıyorsunuz?

WordPress’te SEO’nuza yardımcı oldukları kadar zarar verebilecek birçok eklenti vardır. Bunların nasıl kullanılacağını bilmek önemlidir. Kullanmakta olduğunuz eklentilerin size yardımcı mı yoksa zarar mı verdiğini biliyor musunuz?

WordPress her şeyi kolaylaştırabilirken (url’lerinize tarih eklemek gibi) – url’nizde (veya web sayfanızda) ne zaman tarih kullanmanız veya kullanmamanız gerektiğini bilmemek uzun vadeli SEO oyununuzu etkileyebilir. Bunu biliyor muydun?

Neden SEO Hizmetlerimi Kullanmalısınız?

Yüzlerce sitede çalışmış bir WordPress SEO uzmanı olarak, yalnızca WordPress sitelerinde değil, genel olarak web sitelerinde karşılaşılan yaygın sorunların çoğunu biliyorum. SEO’da etiketler, içerik ve bağlantılardan daha fazlası vardır.

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve bir danışma ile ilgili olarak benimle iletişime geçin. Aramamızdan önce inceleyebilmem için lütfen web adresinizi davete ekleyin.

Bir görüşme planladıktan sonra üst düzey bir denetim oluşturacağım…

  • Sitenizin yapısını inceleyin
  • Mevcut eklentilerinizi gözden geçirin
  • Sitenizin yükleme süresini ve hızını kontrol edin
  • İstediğiniz anahtar kelimeler için sıralamanızı gösteren bir rapor
  • WordPress’in sitenizin düzgün bir şekilde sıralanmasını veya taranmasını engelleyebilecek sorunlu alanlarını ortaya çıkarın

WordPress SEO hizmeti şunları içerir:

  • Entegre Şema
  • XML site haritası kurulumu
  • Arama konsolu ve analitik
  • URL yapısı ve optimizasyonu
  • Başlık etiketi ve meta açıklama optimizasyonu
SEO Uzmanı